PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duże zmiany w ADe Line: Flo zniknie z rynku, Almi Decor zamknie część salonów

 • Autor: Propertynews.pl
 • 23 sty 2013 13:17

Duże zmiany w ADe Line: Flo zniknie z rynku, Almi Decor zamknie część salonów

W 2012 roku firma ADe Line, która rozwija sieci Almi Decor i Flo, odnotowała dużą stratę w porównaniu z rokiem 2011. Spółka podjęła decyzję o zamknięciu sklepów Flo oraz zmniejszeniu liczby salonów Almi Decor.

REKLAMA

Jak podała firma w komunikacie, prowadzone na przestrzeni ostatnich dwóch lat przez ADe Line SA poszukiwania i próby pozyskania partnera biznesowego dla rozwoju marki Flo nie przyniosły zamierzonego efektu, dlatego udziałowcy i zarząd podjęli decyzję o zakończeniu działalności operacyjnej marki Flo - poinformowała spółka w komunikacie.

Obecnie ADe Line SA posiada 21 sklepów Flo - wszystkie zlokalizowane są w centrach handlowych. Po zamknięciu salonów Flo, zarząd spółki zamierza skoncentrować swoją działalność tylko na salonach AlmiDecor, pozostawiając sklepy rentowne, położone w prestiżowych lokalizacjach.

Obecnie prowadzone są rozmowy z wynajmującymi dotyczące zamknięć sklepów sieci Flo i nierentownych salonów AlmiDecor.

Jak informuje firma, powyższe działania są jednymi z kroków restrukturyzacyjnych umożliwiających poprawę wyników ADe Line SA. " W roku 2012 spółka odnotowała dużą stratę w porównaniu z rokiem 2011, przy obrotach utrzymywanych na tym samym poziomie. Powyższe działania dają szansę, mimo bardzo trudnego otoczenia makroekonomicznego, na powrót do dobrych wyników".

ADe Line SA zarządza 40 salonami AlmiDecor, z czego 35 znajduje się w Polsce, 3 w Pradze i 2 w Wilnie. 

 

 • Zenek 2014-08-11 20:12:25
  Ale ludzie sa zawistni. Zamiast miec pretensje do siebie ze ich nie stac na almi decor to wola opowiadac bzdury. Owszem ceny za wysokie. Ale wszystko co mam z tego sklepu jest najwyzszej jakosci oraz najwyzszych lotow designu. Proponuje zmienic prace i isc swobodnie na zakupy bez jadu w pysku.
 • AD 2014-07-01 09:43:52
  Swego czasu 1$ to było 25zł, stąd takie ceny. Gratuluję wszystkim szczęśliwym, którzy się nabrali na "unikaty" i "luksusy" - gdyby nie odrestaurowanie tych mebli na magazynach za biurem AD, nikt by na nie nie spojrzał. I ta wieczna walka z kornikami...
 • Dorota 2014-06-20 14:25:43
  Co ty opowiadasz! Super sklep, super jakośś. Od lat kupuje w tym sklepie. mam z nie go meble kanapy i wszystkie dekoracje, sztućce, talerze itp. Wszystko służy mi już tyle lat i wygląda przepięknie. W sklepie internetowym też wiele rzeczy zamówiłam i jakś nikt mnie nie oszukał. Musisz być bardzo nieszczęśliwa że nie stać cię na produkty z Almi Decor.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA