PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Duże zmiany w rzeszowskiej Plazie

  • Autor: propertynews.pl
  • 27 sty 2014 18:10

Duże zmiany w rzeszowskiej Plazie

W Rzeszowskiej Plazie w 2013 r. rozpoczął się intensywny proces rekomercjalizacji. Zarządca centrum, Keen Property Management, pozyskał nowe marki oraz rozwinął współpracę z kluczowymi najemcami. 2014 rok będzie okresem dalszych zmian. Już w pierwszych miesiącach br. pojawi się kilku kluczowych najemców, którzy sprawią, że centrum będzie jeszcze bardziej atrakcyjne dla mieszkańców Rzeszowa i regionu.

REKLAMA

Największą zmianą w CH Plaza Rzeszów będzie otwarcie w pierwszej połowie 2014 r. nowoczesnego klubu fitness. Klub znajdzie się na 1 piętrze części centrum powstałej po jego rozbudowie i będzie miał powierzchnię 2 tys. mkw. - Będzie to nowy gracz na polskim rynku z nowym konceptem w tym segmencie rynku. Klub fitness w CH Plaza Rzeszów będzie doskonale wyposażony w nowoczesne urządzenia do ćwiczeń. Wyróżniać będzie go też świetny widok z panoramą Rzeszowa - mówi Oktawiusz Wolnicki, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Na początku roku w obiekcie uruchomiony zostanie także plac zabaw. Znajdzie się on również na 1 piętrze i będzie miał powierzchnię ponad 500 mkw.

- Dodatkowo w naszym centrum już w najbliższym czasie otwarta zostanie kawiarnio-restauracja. Lokal będzie miał powierzchnię 270 mkw i zlokalizowany zostanie na parterze - tłumaczy Wolnicki.

Kolejną nowością będzie Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa. Otwarcie punktu planowane jest na wiosnę 2014 r. Znajdzie się on na 1 piętrze. Będzie w nim można m.in. wyrobić dowód osobisty i prawo jazdy, zameldować się oraz zarejestrować auto. Będzie to duże ułatwienie dla mieszkańców, bo przy okazji robienia zakupów będą mogli załatwić swoje sprawy urzędowe.

- Rok 2014 będzie dla nas kolejnym rokiem dynamicznych zmian. Będziemy kontynuować rozpoczęty proces rekomercjalizacji oraz intensywnie rozwijać współpracę z naszymi najemcami. Będziemy także nadal pozyskiwać nowe marki, aby jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do potrzeb rzeszowskich klientów - mówi o planach na najbliższy rok Oktawiusz Wolnicki.

W 2013 r. w CH Plaza Rzeszów otwarty został powiększony salon marki Reserved oferujący również kolekcję Reserved Kids, o powierzchni ponad 900 mkw. W lipcu ruszył sklep Martes Sport o powierzchni ponad 750 mkw. W drugiej połowie roku uruchomiony został także salon marki TATUUM i powiększone salony Big Star oraz Top Secret w nowej aranżacji. Dodatkowo zarządca centrum KPM przedłużył umowę najmu z siecią drogerii Rossmann oraz perfumeria Sephora.

Ważne było także zintensyfikowanie procesu najmu przestrzeni biurowej, powstałej po rozbudowie obiektu. W listopadzie swoje biuro regionalne uruchomiła tu Grupa Pracuj i wypożyczalnia samochodów car-rental.pl. Dzięki temu centrum może pochwalić się wynajęciem praktycznie całej dostępnej powierzchni biurowej.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA