PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dwucyfrowe wzrosty w NoVa Park

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lut 2015 14:02

Dwucyfrowe wzrosty w NoVa Park

Zarządzane przez firmę Apsys Polska Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie zanotowało 13 proc. średni miesięczny wzrost frekwencji oraz 17 proc. średni miesięczny wzrost obrotów w 2014 roku w porównaniu z rokiem 2013.

REKLAMA

Rok 2014 w NoVa Park to czas podpisywania nowych umów najmu oraz inwestycji. Łącznie w ubiegłym roku podpisano 15 umów najmu. Do grona najemców NoVa Park dołączyły m.in. marki niedostępne dotąd na rynku lokalnym jak: Calzedonia, Intimissimi czy KiK, a 3 najemców: Sinsay, CCC oraz sala zabaw Acapulco - zdecydowało się na rozbudowę swoich punktów.

Wyłączny właściciel obiektu, firma Futureal, poczynił liczne inwestycje: w centrum otwarto Pokój Maluszka i pojawił się bezprzewodowy internet na terenie całej galerii handlowej. Jednym z ważniejszych wydarzeń z życia centrum w 2014 roku było również przyznanie NoVa Park - jako pierwszemu centrum handlowemu w Polsce - międzynarodowego certyfikatu BREEAM® In-Use z oceną „Excellent" zarówno w kategorii Building Management , jak i Asset Rating.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętych wyników. Cieszymy się, że nasze działania obejmujące systematyczne poszerzanie oferty handlowej centrum, sprawne zarządzanie obiektem oraz kolejne inwestycje w NoVa Park przynoszą pozytywne efekty. Będziemy kontynuować przyjętą strategię, tak aby tendencja wzrostowa utrzymywała się również przez cały 2015 rok - zapowiada Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Ostatnich 12 miesięcy to także czas intensywnych działań marketingowych, które miały na celu przyciągnąć do centrum jak największą liczbę klientów. Eventy rodzinne czy cykl akcji prosprzedażowych „Doceniamy, nagradzamy" to tylko niektóre z aktywności realizowanych w zeszłym roku.

Największym sukcesem 2014 roku był jednak kontrakt z najsilniejszą w regionie marką, klubem sportowym Stal Gorzów. NoVa Park została elitarnym sponsorem Stali Gorzów oraz objęła wyłączny patronat nad sektorem rodzinnym na stadionie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA