PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dwucyfrowy skok Vistuli

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 cze 2017 09:51

Dwucyfrowy skok Vistuli Vistula

Vistula ma za sobą dobry miesiąc. W maju grupa poprawiła wyniki sprzedaży w segmencie odzieżowym o ok. 17,3 proc.

REKLAMA

Grupa poinformowała, że w maju przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) wyniosły około 36,9 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2016 roku o około 17,3 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów w okresie styczeń – maj 2017 roku w tym segmencie wyniosła około 143,9 mln zł i była wyższa rdr o około 17,3 proc.

Grupa podała, że majowe przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.Kruk) wyniosły około 22,6 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2016 roku o około 12,4 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów w okresie styczeń – maj 2017 roku w tym segmencie wyniosła około 89,2 mln zł i była wyższa rdr o około 9,0 proc.
 
Vistula Group poinformowała, że skonsolidowana marża ze sprzedaży osiągnięta w maju przez grupę wyniosła około 53,4 proc. i była wyższa od marży osiągniętej w maju 2016 roku o około 0,1 p.p. W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń-maj 2017 roku wyniosła około 52,1 proc. i była niższa rdr o około 0,7 p.p.
 
Na koniec maja łączna powierzchnia sprzedaży detalicznej Grupy wyniosła 31,0 tys. m kw. i była wyższa o 9,4 proc. od powierzchni sprzedaży detalicznej w maju 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA