PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dwucyfrowy skok Vistuli

  • Autor: propertynews.pl
  • 05 cze 2017 09:51

Dwucyfrowy skok Vistuli Vistula

Vistula ma za sobą dobry miesiąc. W maju grupa poprawiła wyniki sprzedaży w segmencie odzieżowym o ok. 17,3 proc.

REKLAMA

Grupa poinformowała, że w maju przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) wyniosły około 36,9 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2016 roku o około 17,3 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów w okresie styczeń – maj 2017 roku w tym segmencie wyniosła około 143,9 mln zł i była wyższa rdr o około 17,3 proc.

Grupa podała, że majowe przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.Kruk) wyniosły około 22,6 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2016 roku o około 12,4 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów w okresie styczeń – maj 2017 roku w tym segmencie wyniosła około 89,2 mln zł i była wyższa rdr o około 9,0 proc.
 
Vistula Group poinformowała, że skonsolidowana marża ze sprzedaży osiągnięta w maju przez grupę wyniosła około 53,4 proc. i była wyższa od marży osiągniętej w maju 2016 roku o około 0,1 p.p. W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń-maj 2017 roku wyniosła około 52,1 proc. i była niższa rdr o około 0,7 p.p.
 
Na koniec maja łączna powierzchnia sprzedaży detalicznej Grupy wyniosła 31,0 tys. m kw. i była wyższa o 9,4 proc. od powierzchni sprzedaży detalicznej w maju 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA