PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyskont zarabia więcej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 lut 2017 13:52

Dyskont zarabia więcej Textilmarket

O 11 proc. do 25 mln zł wzrosły w styczniu br. przychody odzieżowej sieci dyskontowej TXM w porównaniu do tego samego okresu poprzedniego roku. Największą dynamikę zanotował kanał e-commerce, którego obroty zwiększyły się w tym okresie o 26 proc.

REKLAMA

Szacunkowa wartość przychodów ze sprzedaży towarów zrealizowanych przez TXM w styczniu 2017 r. wyniosła 25 mln zł, co oznacza wzrost o 11 proc. w porównaniu do stycznia poprzedniego roku. Z tego przychody sklepu internetowego w styczniu 2017 r. wyniosły 1 mln zł i były o 26 proc. wyższe względem analogicznego okresu poprzedniego roku.

- W styczniu br. osiągnęliśmy dwucyfrową w ujęciu procentowym poprawę obrotów, kontynuując wzrostowy trend z poprzednich okresów. Zwiększenie obrotów jest przede wszystkim pochodną rozwoju sieci handlowej, ale także coraz większej efektywności kanału e-commerce. Stale rosnący udział kanału internetowego w sprzedaży TXM potwierdza nasze założenia, że jest to bardzo perspektywiczna gałąź, umożliwiająca szersze dotarcie do klientów. Cieszy nas także wyraźny wzrost sprzedaży z mkw. naszych nowych sklepów w wielkopowierzchniowym formacie. Świadczy to o słuszności naszej nowej strategii, rozpoczętej w ubiegłym roku – powiedział Lech Przemieniecki, prezes zarządu TXM.

Sieć TXM na koniec stycznia 2017 r. składała się z 406 sklepów własnych o łącznej powierzchni 101,5 tys. mkw., która była 29 proc. wyższa niż na koniec stycznia 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - ECE Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Polska Rada Centrów Handlowych Partner serwisu - Galeria WISŁA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA