PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dyson Airblade™ - najszybsze, najbardziej higieniczne suszarki do rąk

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez firmę AGED - dystrybutora urządzeń Dyson Airblade™ w Polsce
  • 13 paź 2015 14:34

Dyson Airblade™	 - najszybsze, najbardziej higieniczne suszarki do rąk

"Stworzyliśmy jeden z najmniejszych na świecie, w pełni zintegrowany silnik 1600 W. Był on tylko punktem wyjściowym dla naszej najnowszej technologii suszarek do rąk" - mówi
James Dyson, wynalazca.


REKLAMA

Dyson Airblade™ Tap

Suszarka do rąk Dyson Airblade™ Tap to nowatorskie połączenie suszarki do rąk i baterii umywalkowej w jednym produkcie. Dyson Airblade™ Tap posiada opatentowaną technologię Airblade™, cyfrowy, energooszczędny silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i filtr HEPA13, który usuwa 99,9% bakterii. Dwa strumienie powietrza wydmuchiwane są z prędkością 690 km/h, usuwając wodę z obu dłoni jednocześnie w czasie 12 sekund*. Rozwiązanie to sprawia, że jest to najszybsza, najbardziej higieniczna suszarka do rąk tego typu. Połączenie obu funkcji, czyli suszenia i mycia dłoni w jednym miejscu, pozwala na uniknięcie kapania wody na podłogę, co może stwarzać niebezpieczeństwo przypadkowego poślizgnięcia się. Suszarka do rąk Dyson Airblade™ Tap posiada certyfikat HACCP, dzięki któremu może być używana w każde branży o zaostrzonych wymogach higieny, takich jak przetwórstwo żywności czy obiekty medyczne.

*Według badań NSF International.

Dyson AirbladeTM Tap

Dyson Airblade™ dB

Suszarka do rąk Dyson Airblade™ dB jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich miejsc, w których higiena musi być utrzymana na najwyższym poziomie oraz, w których liczy się trwałość, funkcjonalność, szybkość suszenia dłoni oraz niskie koszty użytkowania. Urządzenie zostało wyposażone w filtr HEPA13, który usuwa 99,9% bakterii oraz w cyfrowy, energooszczędny silnik Dyson Digital Motor V4 o mocy 1600 W i zostało wykonane z odpornego na uszkodzenia poliwęglanu PC-ABS. Dwa strumienie powietrza wydmuchiwane się z prędkością 690 km/h usuwając wodę z obu stron dłoni jednocześnie. Zaprojektowana na nowo akustyka w modelu Dyson Airblade™ dB pozwoliła obniżyć poziom głośności o 50% w porównaniu do modelu wyjściowego. Jest to jedyna suszarka na rynku posiadająca certyfikat HACCP. Według badań NSF International, czas suszenia dłoni w modelu Dyson Airblade™ dB wynosi 10 sekund, co sprawia, że jest to najszybsza, najbardziej higieniczna suszarka do rąk.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA