PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dziecko to perspektywiczny klient. Oni już to wiedzą

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 lip 2016 10:02

Dziecko to perspektywiczny klient. Oni już to wiedzą Gemini Park Bielsko-Biała

Wielki Piknik z Gwiazdami skierowany do rodzin z dziećmi, wystawy zwierząt egzotycznych, ekologiczny park zabaw dla dzieci, centrum fitness z ofertą dla najmłodszych, największa w Polsce wystawa klocków Lego – to tylko niektóre z aktywności, które wprowadza zarządca obiektów Gemini Park – firma Gemini Holding.

REKLAMA

Na rynku funkcjonują obecnie dwa centra handlowe Gemini Park – w Tarnowie i w Bielsku-Białej. Trzeci obiekt w Tychach jest w trakcie budowy. Pomimo iż centrum handlowe w Tychach nie zostało jeszcze otwarte, w maju już odbył się wielki piknik z udziałem gwiazd kabaretu, muzyki i sportu organizowany przez właściciela obiektu – Gemini Holding. Wydarzenie odwiedziło ok. 12 tys. osób.

– Dzieci to dla nas tak samo ważni klienci, jak osoby dorosłe. Dlatego też w naszych centrach handlowych bardzo ważnym elementem jest oferta dla najmłodszych. Obecnie to centra handlowe stają się miejscem spędzania wolnego czasu, więc naturalnym dla nas jest skomponowanie takiej oferty, która zapewni dzieciom edukację i rozrywkę na najwyższym poziomie – mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Przykładem realizowanej przez dewelopera strategii jest bielskie Gemini Park. Jest to jedyny obiekt w regionie przystosowany w pełni do potrzeb rodzin z dziećmi. Oprócz sklepów z artykułami dziecięcymi ofertę wzbogaca BeFit – centrum fitness, w którym mają miejsce treningi sportowe dla najmłodszych. W grafiku zajęć można znaleźć sztuki walki takie jak ju-jitsu czy karate realizowane pod okiem profesjonalnego trenera. W Centrum Handlowym odbywają się również eventy skierowane do rodzin z dziećmi, jak na przykład największa w Polsce wystawa budowli z klocków LEGO.

– Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada na zapotrzebowanie rodzin z dziećmi – rozpoczynając od oferty handlowej w której znajdują się takie marki jak Smyk, czy Toys R Us, poprzez eventy – takie jak wystawa klocków LEGO, która zgromadziła ok. 60 tys. odwiedzających do tej pory, a liczba wciąż rośnie. Na wystawie można podziwiać wyjątkowe budowle takie jak największa na świecie makieta Titanica zbudowana z pół miliona klocków, wystawa Star Wars czy mozaiki przedstawiające znane postaci jak Bob Marley, Barack Obama czy Lech Wałęsa. Miłośnicy sportu mogą zobaczyć figury Roberta Lewandowskiego oraz – po raz pierwszy właśnie w Gemini Park - Rafała Sonika wraz z jego quadem. Na uroczystości odsłonięcia tej ostatniej figury, ku dużej uciesze zarówno dzieci jak i ich rodziców, pojawił się sam Mistrz – całość wystawy to aż 1,3 tys. mkw. – komentuje Anna Dworak, dyrektor ds. Marketingu i PR, Gemini Park Bielsko-Biała.

  • 1
  • 2

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA