PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dzień Dziecka w centrum handlowym – najnowsze trendy

  • Autor: propertynews.pl
  • 31 maj 2016 17:52

Dzień Dziecka w centrum handlowym – najnowsze trendy Dzień Dziecka w Galerii Pomorskiej

Centra handlowe chcą przyciągać nie tylko przecenami czy promocjami, ale także działaniami organizowanymi na rzecz określonych grup mieszkańców. Dzień Dziecka jest jedną z okazji, którą można wykorzystać do kreowania pozytywnego wizerunku obiektu.

REKLAMA

Centra handlowe coraz częściej aspirują do miana aktywnego członka lokalnej społeczności. A dobrze zarządzane obiekty handlowe zawsze starają się wykorzystać wszelkie święta i okazje do zorganizowania atrakcyjnego eventu. Sposób realizacji takiego wydarzenia jest ograniczony budżetem, jakim dysponuje zarządca, ale jego sukces zależy przede wszystkim od wyobraźni, kreatywności i obserwacji aktualnych trendów.

Dobry zarządca to skarb

Kierunek rozwoju centrum handlowego często nadaje jego zarządca, który dba nie tylko o marketing ale też o PR i całość wydarzeń wpisanych w działalność obiektu handlowego. 

- Warto takie zadanie powierzyć fachowcowi – radzi Marta Mikołajczyk-Pyrć, Portfolio Manager w  Dziale Zarządzania Nieruchomościami Savills. – Odpowiednia osoba zarządzająca obiektem jest w stanie zapewnić pełną obsługę, od wsparcia w budowaniu wizerunku po prowadzenie skutecznego marketingu centrum handlowego. Marketing w tym wypadku to nie tylko reklama ale także ciekawe i inspirujące akcje i wydarzenia, często wyznaczające trendy na rynku. 

Edukacja na wesoło

Sprawdzonym już elementem wydarzeń skierowanych do dzieci są aktywności z elementami edukacji. Pobudzają wyobraźnię i ciekawość dzieci, uczą przez zabawę i zawsze dobrze prezentują się w programie eventu. Rodzice zachęcają dzieci do udziału w tego typu zajęciach, wychodząc z słusznego założenia, że ich pociechy wyniosą wartościową wiedzę. Galeria Corso w Świnoujściu w ramach tegorocznych obchodów Dnia Dziecka przygotowała idealne połączenie tradycyjnych animacji z elementami edukacyjnymi, w postaci pokazów i warsztatów szalonego naukowca.

- Dzieci dowiedzą się jak zrobić lody z ciekłego azotu lub płonącą wodę a także wezmą udział w interaktywnych warsztatach naukowych  – zaprasza Sandra Wnuk, zarządzająca galerią.  

Tego typu wydarzenia dynamicznie się rozwijają. Niejedno centrum handlowe stawia na edukację organizując też bardziej rozłożone w czasie akcje, jak np. wystawa dinozaurów czy wystawa owadów. 

Dzień Dziecka i mali szefowie kuchni

Wiemy, że dzieci lubią bawić się w kuchni - dzięki modzie na programy kulinarne wiemy też, że maluchy potrafią świetnie gotować. Centrum handlowe Ferio Wawer w Warszawie wykorzystało popularność programów kulinarnych i z okazji Dnia  Dziecka ogłosiło konkurs kulinarny dla dzieci „Mali Szefowie Kuchni”, rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych.

- Stawiamy na współpracę z lokalną społecznością, dlatego do udziału w wydarzeniu zaprosiliśmy dzieci ze szkół i przedszkoli dzielnicy Wawer. Dzieci w małych grupach będą gotowały dla jury i naszych klientów, rywalizując o nagrody i tytuł „Małego Szefa Kuchni”. Finał konkursu odbędzie się w weekend 4-5 czerwca – mówi zarządzająca Ferio, Katarzyna Kucybała.

  • 1
  • 2

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA