PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Dzień otwarty Posnanii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 wrz 2015 12:47

Dzień otwarty Posnanii Budowa Posnanii

Ok. 1 500 pracowników codziennie, blisko 20 firm wykonawczych, 14 dźwigów, gotowe trzy kondygnacje po roku pracy, wkrótce stan surowy zamknięty – tak wygląda Posnania, jedna z największych obecnie inwestycji w Europie. Jej wartość sięga blisko 300 mln EUR (1,2 mld zł). W niedzielę, 27 września będzie można z bliska przyjrzeć się budowie i zobaczyć  kilkuminutowy film prezentujący przyszłe centrum zakupów, rozrywki i rekreacji.

REKLAMA

Na blisko rok przed otwarciem Centrum mieszkańcy miasta będą mieli okazję zobaczyć budowę
Posnanii. Zostaną oprowadzeni przez szefów projektu po placu budowy oraz zobaczą wizualizację
przyszłego Centrum.

– Chcemy pokazać poznaniakom, jak wygląda największy w Europie plac budowy oraz udostępnić im najciekawsze miejsca, które na co dzień nie są dostępne – mówi Jacek Grzegorzewicz, dyrektor Projektu.

Posnania Open Door to unikalna okazja do przyjrzenia się z bliska poważnej inwestycji i poznania szczegółów dotyczących trwających prac drogowych. Punkt zbiórki znajduje się przy wejściu do Biura Budowy (ul. Pleszewska 1, dojazd od strony ul. Milczańskiej), gdzie dostępny jest również bezpłatny parking samochodowy. Zwiedzający otrzymają odzież ochronną - kamizelkę, kask oraz obuwie - które są wymagana ze względów bezpieczeństwa. Następnie wszyscy przejdą krótkie szkolenie BHP i wyruszą na zwiedzanie budowy w towarzystwie zarządzających inwestycją i głównych projektantów. W trakcie zwiedzania będzie można zobaczyć, jak wygląda ona „od kuchni”, a także zrobić zdjęcia w wyznaczonych punktach.

Zainteresowani będą mogli odbyć wirtualny spacer alejkami Posnanii dzięki specjalnej aplikacji i goglom Oculus Rift. Technologia wirtualnej rzeczywistości pozwala zobaczyć unikalną architekturę Posnanii w skali 1:1, tak z zewnątrz, jak i ze środka, a także zapoznać się z jej funkcjonalnościami i udogodnieniami. Wędrując po wnętrzach można poczuć atmosferę, która będzie towarzyszyła odwiedzającym Posnanię

Goście będą mogli zwiedzić Posnanię w 4 grupach, z których każda będzie liczyła nie więcej niż 20 osób ze względów bezpieczeństwa i komfortu odwiedzających. Pierwsze wejście już o godz. 10. Kolejne wejścia grup są zaplanowane na: 12, 14 i 16. Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na poszczególne wycieczki poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie obiektu lub osobiście w Pawilonie Posnanii, który znajduje się przy Rondzie Rataje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Sceptyk 2015-11-20 19:35:09
    I co tu pokazywać? Większe tłumy były w Malcie na zakupach niż na tym wirtualnym spacerze. Technologia, technologią, ale przyzwyczajeń klientów nie zmienisz.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA