PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

E-commerce rośnie w siłę

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 paź 2015 08:45

E-commerce rośnie w siłę Fot. Fotolia

DLA Piper, Berry Project, SMV Group i JG Business Suport to nowe firmy w Izbie Gospodarki Elektronicznej. Obecnie e-Izba zrzesza ponad 175 podmiotów tworzących branżę e-gospodarki w Polsce.

REKLAMA

Dynamikę wzrostu w branży e-commerce w Polsce szacuje się na 15-20 proc. w skali roku. Nic też nie wskazuje na to, aby w kolejnych latach tempo rozwoju handlu elektronicznego miało wyhamować. Dodatkowo, jak potwierdza raport “E-commerce w Polsce 2015. Gemius dla e-Commerce Polska” , aż 55 proc. internautów to e-konsumenci, a co czwarty z nich planuje zwiększyć wydatki na e-zakupy. Izba Gospodarki Elektronicznej od lat rozwija branżę e-commerce, zrzeszając podmioty tworzące jej ekosystem. W ostatnim czasie jej reprezentacja została wzmocniona przez nowe firmy.

- Kancelaria DLA Piper w Polsce jest znana z innowacyjności: w naszej pracy chętnie korzystamy z nowin technologicznych, a klientom oferujemy pionierskie rozwiązania prawne. Od lat pomagamy spółkom z branży nowych technologii i e-commerce, w stosowaniu optymalnych, z punktu widzenia ich celów biznesowych, rozwiązań prawnych i podatkowych. Przystąpienie do e-Izby stanowi więc naturalną konsekwencję naszej wieloletniej współpracy z branżą. Jesteśmy gotowi dzielić się naszym doświadczeniem wspierając działania e-Izby - mówi Krzysztof Wiater, partner zarządzający DLA Piper w Polsce.

- Dołączenie do grona członków Izby Gospodarki Elektronicznej, to dla Berry Project naturalny krok w dalszym rozwoju. Jako agencja interaktywna o ugruntowanej pozycji i sporym doświadczeniu, chcemy zyskać realny wpływ na kreowanie standardów obowiązujących w polskim e-biznesie. Dla nas to także świetna okazja do poznania nowych ludzi i zapoznania się dziś z ideami, które jutro będą kształtowały rynek  - tłumaczy Marcin Mystkowski, prezes zarządu Berry Project.

- Nasi klienci oczekują od nas skutecznych rozwiązań biznesowych. W tym kontekście obszar e-commerce to dla naszej agencji jeden z priorytetowych kierunków rozwoju w najbliższych latach. Wierzymy, że przystąpienie SMG do Izby Gospodarki Elektronicznej przełoży się na obustronne korzyści wynikające z tej współpracy: dostęp do wiedzy, lepszy przepływ informacji, wspólne inicjatywy edukacyjne i wymianę doświadczeń między ekspertami. - wyjaśnia Paweł Wojciechowski, Business Director SMG PM.

- Przystąpienie do e-Izby daje nam możliwość bycia na bieżąco z nowościami związanymi z e-commerce, co z kolei pozwoli nam świadczyć nasze usługi doradcze na najwyższym poziomie. Bycie członkiem e-Izby, to dostęp do nowości legislacyjnych oraz raportów e-commerce, dotyczących zagranicznych rynków, które są istotne dla naszych klientów i ich kierunków rozwoju. Bardzo ważne są również dla nas informacje o branżowych wydarzeniach czy szkoleniach, na których warto być. - argumentuje Joanna Gosiewska - Kozłow z JG Business Support.

Jednym z obszarów działalności Izby Gospodarki Elektronicznej jest networking bzinesowy. Już 18 listopada odbędzie się gala konkursu e-Commerce Polska awards 2015, podczas której poznamy wyróżnione i nagrodzone w konkursie sklepy. Gala to także doskonała okazja do poznania ekspertów z branży i rozwoju firm zrzeszonych w e-Izbie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA