PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

ECE Projektmanagement przygotowuje nowe usługi dla klientów

  • Autor: propertynews.pl
  • 17 paź 2014 14:08

Prezentacja projektów oraz plany dotyczące polskiego i europejskiego rynku nieruchomości handlowych, a także wizja zarządzania centrami handlowymi, zainspirowana najnowszymi trendami branżowymi to główne tematy konferencji ECE Polish Retail Day 2014, która odbyła się 15 października w Arkadach Kubickiego w Warszawie .

REKLAMA

Klaus Striebich, dyrektor zarządzający Działu Wynajmu ECE Projektmanagement GmbH zwrócił uwagę na zmiany w handlu tradycyjnym, jakie wymusza dziś koncentrowanie się na rosnących potrzebach konsumenta. - Może on już w miejscu zakupu zaobserwować, jak powstają jego ulubione czekoladki, czy poczuć markę poprzez szyby sklepu czułe na dotyk i gesty lub ściany z żywych roślin (Body Shop) - podawał przykłady.

Wśród prezentowanych przez ECE Projektmanagement nowych projektów znalazły się Zielone Arkady w Bydgoszczy, gdzie29 września br., został wmurowany kamień węgielny. Jego główna część to centrum handlowe z trzema kondygnacjami handlowo-usługowymi i zlokalizowaną w zachodniej części kondygnacją biurową. CH Zielone Arkady powstaje na terenie po byłej drukarni Ortis przy Rondzie Kujawskim w Bydgoszczy. Generalnym wykonawcą centrum jest firma Strabag. CH Zielone Arkady zostaną wybudowane zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa w systemie BREEAM.

Firma ECE Projektmanagement znana jest nie tylko jako deweloper powierzchni handlowych, ale także jako zarządzający tymi obiektami. Centra handlowe stają przed wieloma wyzwaniami, m.in. muszą konkurować z handlem e-commerce, o czym mówił Jarosław Szymczak, dyrektor regionalny Center Management na Polskę. Wśród najważniejszych aspektów nowoczesnego zarządzania centrum handlowym, wymienił.: personalizację komunikacji z wykorzystaniem geolokalizacji, konieczność połączenia doświadczenia zakupowego online z offline. Zaprezentował także doświadczenia płynące z wdrożenia w 30 lokalizacjach zarządzania zainteresowaniem zakupowym klienta poprzez aplikację mobilną. 

Odpowiedzią na rosnąca popularność e-commerce może być np. funkcja click&collect - aplikacja pozwalająca klientowi dokonać zakupu online, ale odebrać towar w wybranym przez siebie salonie. W Niemczech w programie tym bierze udział już ponad 40 sieci handlowych. A to dopiero początek propozycji przygotowanych przez ECE Projektmanagement. W przygotowaniu są usługi dostarczania zakupów do domów klientów, pomysły na bezstresowe parkowanie i logistykę na parkingach oraz wiele innych praktycznych ulepszeń.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA