PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo Investment rozpocznie dziś skup akcji własnych

  • Autor: PAP
  • 19 sty 2012 07:58

Echo Investment rozpoczyna w czwartek, 19 stycznia, skup akcji własnych. Spółka kupi nie więcej niż 210 mln akcji w celu umorzenia. Liczba akcji przeznaczonych do dalszej odsprzedaży nie będzie większa niż 84 mln. Spółka przeznaczy na skup maksymalnie 420,5 mln zł - poinformowało Echo Investment w komunikacie.

REKLAMA

"Wysokość środków przeznaczonych na nabycie akcji spółki w celu umorzenia oraz wysokość środków przeznaczonych na nabycie akcji w celu ich dalszego zbycia będzie mieścić się w granicach oznaczonych postanowieniami uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Echo Investment z dnia 19 grudnia 2008 roku" - podano w komunikacie.

"Cena, za którą spółka będzie nabywać własne akcje nie może być wartością wyższą spośród ceny ostatniego niezależnego obrotu i najwyższej, bieżącej, niezależnej oferty w transakcjach zawieranych na sesjach giełdowych GPW" - dodano.

Zgodnie z uchwałą NWZ spółki z dnia 19 grudnia 2008 r. łączna maksymalna wysokość zapłaty za akcje nabywane w trakcie skupu będzie nie większa niż 420,5 mln zł.

Skup akcji potrwa do 19 stycznia 2013 roku.

W uchwale zarząd Echo Investement poinformował, że rozpoczęcie skupu jest uzasadnione m.in. z uwagi na uznanie go za alternatywę dla wypłacania dywidendy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Windykacja 2012-01-19 10:11:33
    A kiedy Echo zapłaci wykonawcom zaległe faktury za zrealizowane projekty na terenie Opoczno SA? Dlaczego Prezesi Opoczno SA nie wywiązują się ze zobowiązań solidarnych i nie regulują zobowiązań firmom, które rzetelnie wykonały swoje prace?Dlaczego taki potentat działa jak branżowy złodziej okradający swoich klientów?

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA