PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo Investment udostępni najemcom swoich galerii nowe narzędzie informacyjne

  • Autor: Echo Investment
  • 18 mar 2011 14:44

Najemcy powierzchni centrów handlowo-rozrywkowych zrealizowanych przez Echo Investment i zarządzanych przez spółkę zależną Est-On, mogą korzystać ze Strefy Najemców - internetowego narzędzia informacyjnego.

REKLAMA

Jak informuje spółka, Strefa Najemców umożliwia prześledzenie dynamiki prowadzonego biznesu na tle swojej branży, jak również na tle całej galerii handlowej-rozrywkowej. Źródłem danych są informacje otrzymywane od najemców konkretnego obiektu handlowego-rozrywkowego.

Każdy z najemców posługując się specjalnym hasłem będzie mógł monitorować poziom odwiedzalności danego centrum. Strefa Najemców to również miejsce, gdzie pojawią się bieżące komunikaty. To również zbiór kontaktów z poszczególnymi działami administracji, serwisu technicznego, sprzątającego i ochrony obiektu, jak również dostęp do regulaminów, formularzy oraz ankiet.

Według Wojciecha Knawy, dyrektora zarządzającego firmy Est-On, najemcy coraz częściej czynnie angażują się w działania centrum i uważnie przyglądają się ich wpływowi na wyniki swojej działalności. - Do tej pory jednak nie mieli możliwości sprawdzenia wyników prowadzonej działalności na tle branży, w której funkcjonują czy też na tle wyników całego centrum, w tym również odwiedzalności. Strefa Najemców to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku oraz kolejne narzędzie wspomagające komunikację pomiędzy zarządcą a najemcą - wyjaśnia.

Do dzisiaj firma zrealizowała w 28 miastach Polski ponad 80 projektów o łącznej powierzchni ok. 700 tys. mkw. Spółka realizuje również projekty komercyjne w Rumunii, na Węgrzech i na Ukrainie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA