PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo Investment: W 2012 roku otworzymy trzy centra handlowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 gru 2011 14:14

Echo Investment: W 2012 roku otworzymy trzy centra handlowe

W 2012 roku spółka Echo Investment SA planuje oddać do użytku trzy centra handlowe - Galerię Olimpia w Bełchatowie, Galerię Veneda w Łomży i pierwszy etap kompleksu Outlet Park Szczecin. Łącznie obiekty te dostarczą na rynek ponad 71 tys. mkw. GLA - poinformował portal Propertynews.pl Krzysztof Giemza, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment.

REKLAMA

Galeria Olimpia powstaje w rejonie ul. Armii Krajowej i Kolejowej w Bełchatowie, na działce sąsiadującej z Centrum Handlowym Echo działającym na rynku od ponad 11 lat. Wraz z CH Echo stworzy powiązany kompleks handlowo-usługowy o łącznej powierzchni najmu 32,2 tys. mkw. Znajdą się w nim trzy hipermarkety: Tesco oraz istniejące w CH Echo - Carrefour i Nomi. Powstanie także wielosalowe kino największej w Polsce sieci Helios.

W centrum handlowym będzie łącznie 90 sklepów.

Generalnym wykonawcą obiektu jest Polimex - Mostostal SA. Projekt powstał w pracowni MOFO Architekci.

Galeria Veneda powstaje w Łomży, u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Obiekt zaoferuje całkowitą powierzchnię 40 tys. mkw., z czego prawie 16 tys. mkw. zostanie przeznaczone pod wynajem. W projekcie znalazł się także parking na 600 miejsc postojowych.

W galerii znajdzie się 80 sklepów.

Generalnym wykonawcą Galerii Veneda jest Instal Białystok. Koncepcja architektoniczna Galerii Veneda powstała w warszawskiej pracowni projektowej Mąka Sojka Architekci we współpracy z zespołem architektów Echo Investment.

Outlet Park Szczecin powstaje w dzielnicy Prawobrzeże, w miejscu funkcjonującego centrum handlowego przy ul. Struga, którego właścicielem jest Echo Investment. Powierzchnia wynajmowalna Outlet Park Szczecin to 24 tys. mkw., powierzchnia całkowita to 30,2 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 1400 miejsc parkingowych.

Wykonawcą jest firma Polimex-Mostostal SA. Koncepcja architektoniczna obiektu powstała w biurze projektowym Vsf - Creative, natomiast projekt budowlany wykonała pracownia STUDIO A4 ze Szczecina.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA