PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Echo wybrało projektantów centrum Korona Brasov

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 paź 2012 12:14

Spółka Echo Investment realizująca w rumuńskim mieście Brasov centrum handlowo-rozrywkowe Korona podpisała umowę z biurem architektonicznym B23T, które zajmie się opracowaniem koncepcji i projektu inwestycji.

REKLAMA

Zakończenie prac projektowych zaplanowano na II kwartał 2013 roku.

W połowie września br. spółka Echo Investment nabyła dodatkowe działki o łącznej powierzchni ok. 9 tys. mkw. Transakcja zakupu zakończyła pierwszy, administracyjno-akwizycyjny, etap procesu deweloperskiego i stanowiła przejście do fazy przygotowań realizacji pierwszego zagranicznego projektu Echo Investment.

Kolejnym krokiem była podpisana również we wrześniu br. umowa pomiędzy Echo Investment i Carrefour, która dotyczyła wynajmu powierzchni w centrum Korona. Zgodnie z umową w obiekcie powstanie hipermarket Carrefour o powierzchni około 8,5 tys. mkw.

W pierwszej fazie projektu przewidziane zostało około 35 tys. mkw. z przeznaczeniem na sklepy i punkty usługowe, restaurację, strefę rozrywkową z 7-salowym kinem. Kolejny etap to dodatkowe 10 tys. mkw. powierzchni handlowej.

Budowa centrum rozpocznie się w I połowie 2013 roku, a jej zakończenie planowane jest na IV kwartał 2014 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA