PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eko, deko i smart. Focus Park Rybnik po liftingu

  • Autor: Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park Rybnik
  • 20 mar 2017 15:41

Eko, deko i smart. Focus Park Rybnik po liftingu Focus Park Rybnik

– Rozwój, dostosowania, remonty i innowacje: eko, dekor oraz smart. Tak można w największym skrócie podsumować ubiegły 2016 rok w galerii Focus Park w Rybnik – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii zarządzanej przez Grupę Apsys.

REKLAMA

Po dziewięciu latach funkcjonowania galerii, a także po przebudowach lokali handlowych, które wykonaliśmy w 2012 roku, nadszedł czas na odświeżenie i ujednolicenie wizerunku galerii, jej wyglądu zewnętrznego, a także dostosowanie pomieszczeń sanitarnych do najnowszych trendów. W większym niż dotąd zakresie udało się również przeprowadzić modernizację oświetlenia galerii, tym samym ograniczając zużycie energii elektrycznej oraz poprawiając jakość oświetlenia.

Obok prac remontowanych i modernizacyjnych widocznych dla klientów gołym okiem, rozszerzyliśmy również strefę bezpłatnego dostępu do Internetu, która obejmuje całą galerię. Dzięki temu klienci mogą korzystać z Internetu z każdego poziomu handlowego galerii sprawdzać aktualne promocje oraz wydarzenia .

Wisienką na torcie były akcje marketingowe, których głównymi bohaterami były postaci z Gwiezdnej Sagi, z bajek: Angry Birds, SpongeBob, Pokemony i wiele innych. Były również eventy, które zwłaszcza przy imprezach cyklicznych, takich jak festiwal kabaretowy Ryjek Park, kiermasze świąteczne, prezentacje drużyny żużlowej KS ROW Rybnik czy koncerty uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku, cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

Uważam, że w ubiegłym roku udało nam się zrobić kolejne kroki naprzód. To nie tylko niezbędna modernizacja, ale także wyraźny rozwój. Nasza pozycja w Rybnickim Okręgu Węglowym, który obejmuje Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Racibórz i Wodzisław Śląski, jest niekwestionowana i zamierzamy ją utrzymywać.

Największym wyzwaniem, z jakim musieliśmy zmierzyć się w ubiegłym roku, było zakończenie współpracy z operatorem spożywczym – delikatesami Alma, które nastąpiło w październiku. Od tego czasu trwają intensywne rozmowy i negocjacje z innymi operatorami. Jest to dość skomplikowany proces, gdyż każda z firm musi wziąć pod uwagę warunki techniczne, aby koncept sklepu przystosować do obecnej powierzchni handlowej. Liczymy, że w niedługim czasie będziemy mogli zaprezentować mieszkańcom Rybnika nową ofertę.

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA