PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eko, deko i smart. Focus Park Rybnik po liftingu

  • Autor: Sonia Kostecka, dyrektor Focus Park Rybnik
  • 20 mar 2017 15:41

Eko, deko i smart. Focus Park Rybnik po liftingu Focus Park Rybnik

– Rozwój, dostosowania, remonty i innowacje: eko, dekor oraz smart. Tak można w największym skrócie podsumować ubiegły 2016 rok w galerii Focus Park w Rybnik – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii zarządzanej przez Grupę Apsys.

REKLAMA

Po dziewięciu latach funkcjonowania galerii, a także po przebudowach lokali handlowych, które wykonaliśmy w 2012 roku, nadszedł czas na odświeżenie i ujednolicenie wizerunku galerii, jej wyglądu zewnętrznego, a także dostosowanie pomieszczeń sanitarnych do najnowszych trendów. W większym niż dotąd zakresie udało się również przeprowadzić modernizację oświetlenia galerii, tym samym ograniczając zużycie energii elektrycznej oraz poprawiając jakość oświetlenia.

Obok prac remontowanych i modernizacyjnych widocznych dla klientów gołym okiem, rozszerzyliśmy również strefę bezpłatnego dostępu do Internetu, która obejmuje całą galerię. Dzięki temu klienci mogą korzystać z Internetu z każdego poziomu handlowego galerii sprawdzać aktualne promocje oraz wydarzenia .

Wisienką na torcie były akcje marketingowe, których głównymi bohaterami były postaci z Gwiezdnej Sagi, z bajek: Angry Birds, SpongeBob, Pokemony i wiele innych. Były również eventy, które zwłaszcza przy imprezach cyklicznych, takich jak festiwal kabaretowy Ryjek Park, kiermasze świąteczne, prezentacje drużyny żużlowej KS ROW Rybnik czy koncerty uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Rybniku, cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.

Uważam, że w ubiegłym roku udało nam się zrobić kolejne kroki naprzód. To nie tylko niezbędna modernizacja, ale także wyraźny rozwój. Nasza pozycja w Rybnickim Okręgu Węglowym, który obejmuje Rybnik, Jastrzębie Zdrój, Żory, Racibórz i Wodzisław Śląski, jest niekwestionowana i zamierzamy ją utrzymywać.

Największym wyzwaniem, z jakim musieliśmy zmierzyć się w ubiegłym roku, było zakończenie współpracy z operatorem spożywczym – delikatesami Alma, które nastąpiło w październiku. Od tego czasu trwają intensywne rozmowy i negocjacje z innymi operatorami. Jest to dość skomplikowany proces, gdyż każda z firm musi wziąć pod uwagę warunki techniczne, aby koncept sklepu przystosować do obecnej powierzchni handlowej. Liczymy, że w niedługim czasie będziemy mogli zaprezentować mieszkańcom Rybnika nową ofertę.

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA