PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Eko weekend w Arkadii

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 19 kwi 2016 15:44

Eko weekend w Arkadii Arkadia (mat.pras.)

W weekend 23-24 kwietnia, w godzinach 12.00-19.00, w Arkadii po raz kolejny zostanie zorganizowana impreza, promująca proekologiczne postawy i podkreślająca zielony charakter centrum.

REKLAMA

Tegoroczne wydarzenie pt. „Arkadia jest EKO” połączone będzie z promocją filmu „Łowcy miodu: Na ratunek pszczołom”, który wiosną wchodzi na ekrany.

Podczas warsztatów tematycznych dzieci i ich opiekunowie będą mogli wiele dowiedzieć się na temat dbałości o środowisko, a także doświadczyć pozytywnych emocji związanych z nadawaniem nowego życia przedmiotom w procesie recyklingu.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę spotkać się z twórcami i bohaterami filmu „Łowcy miodu: Na ratunek pszczołom”, kreatywnie się pobawić, a także wziąć udział w quizach i konkursach. Na miejscu będą czekały rowery L’Occitane, umożliwiające ekologiczne ładowanie telefonów komórkowych, a także zorganizowane zostaną warsztaty z tworzenia zabawek z recyklingu, prowadzone przez Instytut Innowacji. Dodatkową atrakcją podczas ekoweekendu będą pokazy Eko Profesora oraz warsztaty z tworzenia ekologicznej biżuterii pod okiem artystki. Ponadto będzie można wziąć udział w warsztatach filmowych i poznać ciekawostki dotyczące pszczół oraz powstawania miodu.

Z okazji zbliżającego się wydarzenia wystartował również ekologiczny konkurs plastyczny dla warszawskich szkół podstawowych, w którym jedna z placówek wygra 2 000 zł. Szczegóły będzie można znaleźć na fanpage’u Arkadii na Facebooku i na stronie www.arkadia.com.pl.

Film „Łowcy miodu: Na ratunek pszczołom”, będący opowieścią o fascynującym życiu pszczół i pełnym pasji miejskim pszczelarstwie, swoją premierę będzie miał 22 kwietnia. Arkadia jest jednym z partnerów tej produkcji, a nawet w filmie wystąpiła – na zielonym dachu centrum swój dom znalazło bowiem pięć pszczelich rodzin, które zamieszkują w pięciu drewnianych ulach.

Partnerami wydarzenia są Mayfly – dystrybutor filmu, Instytut Innowacji – organizator akcji recyklingu zabawek, firma L’Occitane oraz przedstawiciele miejskiego pszczelarstwa: Pszczelarium i Pasieka Mellifera.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA