PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Elbląskie CH Ogrody rozbudowują portfolio najemców

  • Autor: Propertynews.pl
  • 20 sty 2015 17:01

Centrum Handlowe Ogrody w Elblągu uzupełnia swoją ofertę podpisując umowy z nowymi najemcami. W Centrum zagości m.in. sieciowa restauracja, salon sieci Empik oraz pierwszy w Elblągu sklep grupy Smyk.

REKLAMA

Smyk zajmie największą powierzchnię, 582 mkw., zlokalizowaną na pierwszym piętrze. Umowę najmu 435 mkw. podpisał natomiast Empik, którego salon znajdzie się na parterze. Ofertę odzieżową i obuwniczą CH Ogrodów wzbogacą firmy Ray Obuwie oraz Bialcon, które zajmą kolejno 123 mkw. na pierwszej kondygnacji oraz 88 mkw. na parterze. Na mocy nowej umowy, do dyspozycji klientów zostanie również oddany kiosk sieci Kolporter o powierzchni 29 mkw. Na liście nowych najemców pojawi się również pierwsza w Elblągu restauracja sieci Subway, która zajmie 39 mkw. na I piętrze, uzupełniając ofertę gastronomiczną Centrum.

- CH Ogrody to dla nas szczególny obiekt. Zależy nam na tym, aby były wyjątkowym miejscem - atrakcyjnym zarówno dla klientów, jak i najemców. Zaufanie, którym darzą nas duże i rozpoznawalne marki, jest dla nas dowodem na skuteczność przyjętej strategii rozwoju obiektu. Wierzymy, że dzięki tak rozbudowanej ofercie CH Ogrody będzie dalej umacniać swą pozycję w regionie. - mówi Robert Gietko, Asset Manager CBRE Global Investors, przedstawiciel Inwestora.

Obecnie w zmodernizowanej części Galerii dla klientów jest już otwartych 29 sklepów. Nieprzerwanie swoich klientów obsługuje hipermarket Carrefour. Po zakończeniu prac budowlanych na dwóch poziomach handlowych znajdzie się łącznie 130 sklepów i punktów usługowych. Na trzech poziomach Centrum zaplanowany został parking na ok. 1000 miejsc. Parking na poziomach trzecim i częściowo na poziomie drugim został udostępniony dla odwiedzających Centrum Ogrody już w sierpniu 2014 roku.

Inwestorem projektu, odpowiedzialnym również za komercjalizację, jest CBRE Global Investors Poland, a za rozbudowę obiektu odpowiada firma Acteeum Central Europe. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia ESA. Generalnym Wykonawcą jest PORR (Polska) SA. Oficjalne otwarcie kompleksu po rozbudowie planowane jest na wiosnę 2015 roku.

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy powstały w 2002 roku kompleks handlowo - usługowy w Elblągu skupiający pod jednym dachem duży hipermarket oraz galerię sklepów. Centrum jest zlokalizowane przy ul. Pułkownika Dąbka. Obecnie CH Ogrody znajduje się w fazie rozbudowy, której zakończenie planowane jest na wiosnę 2015 r. W trakcie prac budowlanych centrum funkcjonuje w ograniczonej formie.

CBRE Global Investors, spółka zarządzająca Centrum Handlowym Ogrody, po zakończeniu prac będzie ubiegało się o certyfikat BREEAM dla elbląskiego obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA