PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Euromark Polska: 6,29 mln zł przychodów w czerwcu

  • Autor: ISB
  • 11 lip 2011 09:46

Jednostkowe wyniki sprzedaży Euromark Polska wyniosły 6,29 mln zł w czerwcu, co oznacza spadek o 8,2 proc. w skali roku - poinformowała spółka w komunikacie.

REKLAMA

„Jednostkowe wyniki sprzedaży osiągnięte w okresie od 1 marca do 30 czerwca 2011 roku obrazują niemalże równy, niewielki spadek sprzedaży we wszystkich kanałach dystrybucyjnych (za wyjątkiem eksportu, który wykazał wzrost), co z kolei wskazuje na panujące obecnie na krajowym rynku outdoorowym ogólne obniżenie popytu" - podała spółka.

Narastająco, jednostkowe wyniki sprzedaży osiągnięte w okresie marzec - czerwiec 2011 roku wyniosły 23,31 mln zł i były niższe o 7,4 proc. rok do roku.

„Czerwcowa sprzedaż spółki dominującej we wszystkich kanałach dystrybucji (za wyjątkiem kanału hurtowego) osiągnęła niewielki wzrost dynamiki sprzedaży bądź pozostawała na poziomie zbliżonym do poziomu sprzedaży zrealizowanej w czerwcu ubiegłego roku. Klienci hurtowi w poprzednim miesiącu, tj. maju br., nadrabiali zaległości zakupowe powstałe w pierwszych miesiącach sezonu wiosna-lato 2011, tj. w marcu i kwietniu br. W czerwcu nastąpiło wyhamowanie tej tendencji co przełożyło się na spadek sprzedaży zrealizowanej w tym kanale w miesiącu czerwcu 2011 roku w porównaniu do sprzedaży z czerwca roku ubiegłego"- podano także.

Skonsolidowane wyniki sprzedaży wyniosły 6,78 mln zł w czerwcu u były niższe o 5,1 proc. w skali roku.

Narastająco wyniki sprzedaży grupy w okresie marzec - czerwiec 2011 roku wyniosły 24,74 mln zł i były niższe o 6,1 proc. od wyników osiągniętych w porównywalnym okresie 2010 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA