PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Euromark Polska: 6,29 mln zł przychodów w czerwcu

  • Autor: ISB
  • 11 lip 2011 09:46

Jednostkowe wyniki sprzedaży Euromark Polska wyniosły 6,29 mln zł w czerwcu, co oznacza spadek o 8,2 proc. w skali roku - poinformowała spółka w komunikacie.

REKLAMA

„Jednostkowe wyniki sprzedaży osiągnięte w okresie od 1 marca do 30 czerwca 2011 roku obrazują niemalże równy, niewielki spadek sprzedaży we wszystkich kanałach dystrybucyjnych (za wyjątkiem eksportu, który wykazał wzrost), co z kolei wskazuje na panujące obecnie na krajowym rynku outdoorowym ogólne obniżenie popytu" - podała spółka.

Narastająco, jednostkowe wyniki sprzedaży osiągnięte w okresie marzec - czerwiec 2011 roku wyniosły 23,31 mln zł i były niższe o 7,4 proc. rok do roku.

„Czerwcowa sprzedaż spółki dominującej we wszystkich kanałach dystrybucji (za wyjątkiem kanału hurtowego) osiągnęła niewielki wzrost dynamiki sprzedaży bądź pozostawała na poziomie zbliżonym do poziomu sprzedaży zrealizowanej w czerwcu ubiegłego roku. Klienci hurtowi w poprzednim miesiącu, tj. maju br., nadrabiali zaległości zakupowe powstałe w pierwszych miesiącach sezonu wiosna-lato 2011, tj. w marcu i kwietniu br. W czerwcu nastąpiło wyhamowanie tej tendencji co przełożyło się na spadek sprzedaży zrealizowanej w tym kanale w miesiącu czerwcu 2011 roku w porównaniu do sprzedaży z czerwca roku ubiegłego"- podano także.

Skonsolidowane wyniki sprzedaży wyniosły 6,78 mln zł w czerwcu u były niższe o 5,1 proc. w skali roku.

Narastająco wyniki sprzedaży grupy w okresie marzec - czerwiec 2011 roku wyniosły 24,74 mln zł i były niższe o 6,1 proc. od wyników osiągniętych w porównywalnym okresie 2010 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA