PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Europa Centralna notuje ciągły rozwój

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 sty 2015 14:26

Europa Centralna, jedno z największych centrów handlowych w regionie, podsumowuje drugi rok działalności na rynku. Centrum, od otwarcia w marcu 2013 roku, notuje znaczące wzrosty w każdym aspekcie działalności.

REKLAMA

Wzrost frekwencji w galerii w 2014 sięgnął poziomu prawie 45 proc. w porównaniu do roku poprzedniego, a w samym grudniu wzrost ten plasował się na poziome 12 proc. w porównaniu do grudnia 2013.

Obroty na mkw. wszystkich najemców wzrosły o prawie 30 proc. w porównaniu do pierwszego roku funkcjonowania obiektu, sięgając w przypadku niektórych marek poziomu nawet 40-50 proc rok do roku. Mix najemców Europy Centralnej w 2014 roku również został poszerzony, do jego grona dołączyło 20 marek, m.in.: Gino Rossi, Carry, Bialcon, Cocodrillo, Bel-Pol, Almira Design Studio, Weltom Dywany, Vinotti, Fullah Sugah, Nuna Lie, czy polska marka By o la la...!

- Europa Centralna jest młodym centrum handlowym - mówi Dorota Beltrani, Leasing &Asset Manager EC Property Management. - Sukcesywne wzrosty odwiedzalności, zważywszy na spadki Indeksu FootFall odnotowywane przez cały 2014 w porównaniu do 2013 roku przez Polską Radę Centrów Handlowych, są dla nas powodem do dumy. Wzrosty obrotów najemców, a także wynajęta prawie w 100 proc. przestrzeń galerii, udowadniają, że cieszymy się coraz większym zaufaniem zarówno wśród klientów z całego regionu Śląska, jak i najemców - dodaje.

- W 2014 roku na nasz parking wjechało ponad 60 proc. więcej samochodów, niż w roku poprzednim, co daje nam liczbę ponad 150 tys. samochodów miesięcznie. Dodatkowo, ponad 300 tys. klientów skorzystało z naszych bezpłatnych, różowych autobusów - dodaje Monika Magner, dyrektor Centrum Handlowego Europa Centralna

- Na szczególną uwagę zasługuje także niezwykle bogata oferta organizowanych przez nas wydarzeń, które cieszyły się ogromną popularnością wśród klientów - podsumowuje.

W sumie, w 2014, w centrum zorganizowanych zostało 196 wydarzeń - od sportowych i edukacyjnych, przez koncerty i pokazy mody, po inicjatywy charytatywne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA