PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fast foody polubiły centra handlowe. Duża umowa podpisana

  • Autor: Propertynews.pl
  • 16 mar 2016 14:15

Fast foody polubiły centra handlowe. Duża umowa podpisana Atrium Koszalin

Atrium Poland Real Estate Management przedłużył umowy najmu ze spółką AmRest. Obejmują one trzy centra należące do portfolio grupy, które zlokalizowane są w Koszalinie, Szczecinie i Białymstoku.

REKLAMA

AmRest to największy niezależny operator sieci gastronomicznych w Europie Środkowej, zarządzający takim markami jak KFC, Burger King, Starbucks czy Pizza Hut. Firma od kilkunastu lat współpracuje z Atrium i posiada swoje lokale w centrach handlowych należących do dewelopera, zlokalizowanych w wielu polskich miastach.

W ostatnim czasie podpisane zostały umowy przedłużające obecność restauracji KFC w centrach handlowych Atrium Biała w Białymstoku (lokal o powierzchni 140 mkw.) oraz Atrium Koszalin (lokal o powierzchni 120 mkw.). Na dłużej w szczecińskim Atrium Molo pozostanie również sieć Burger King, zajmująca lokal o powierzchni 240 mkw.

− AmRest to nasz wieloletni najemca, którego postrzegamy jako wiarygodnego i stabilnego partnera w biznesie. Obecność znanych, silnie rozpoznawalnych sieci gastronomicznych jest bardzo ważnym elementem strategii budowania mocnego i atrakcyjnego tenant mix naszych centrów. Jesteśmy zadowoleni, że wzajemna wieloletnia współpraca przynosi założone cele i możemy poinformować o przedłużeniu kolejnych umów najmu dla sieci KFC oraz Burger King. Jesteśmy przekonani, że lokale których dotyczą umowy będą w dalszym ciągu utrzymywać wysoką popularność wśród klientów centrum oraz w dalszym ciągu stanowić ważny element ich oferty – mówi Marta Hamarowicz, dyrektor działu najmu Atrium Poland Real Estate Management.

Atrium Poland posiada w Polsce 24 centra handlowe, którymi samodzielnie zarządza oraz odpowiada całościowo za proces wynajmu ich powierzchni handlowej. Obecnie wskaźnik komercjalizacji wszystkich centrów Atrium w Polsce utrzymuje się na wysokim, ponad 95 proc. poziomie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA