PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Focus Mall Piotrków Trybunalski notuje wzrost obrotów i frekwencji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 cze 2011 09:29

Galeria handlowo-rozrywkowa Focus Mall Piotrków Trybunalski, zanotowała w maju tego roku wyraźny wzrost obrotów i frekwencji w stosunku do tego samego miesiąca 2010 r. Obroty centrum, liczone dla całej powierzchni obiektu, podniosły się o ponad 12 proc.

REKLAMA

Jednocześnie wzrost wskaźnika obrotów na mkw. wyniósł w tym miesiącu ponad 18,5 proc. W górę poszła także odwiedzalność centrum - tu wskaźnik wzrósł o prawie 7,5 proc.

- Takie wyniki są bardzo dobrą prognozą na przyszłość. Tym bardziej, że nie jest to przypadek. Od początku roku obserwujemy systematyczny wzrost wyników osiąganych przez tą galerię. W okresie styczeń - maj 2011 obrót całkowity generowany przez sklepy znajdujące się w Focus Mall Piotrków Trybunalski podniósł się o niemal 11 proc. w porównaniu do analogicznego okresu 2010 r. Natomiast wskaźnik obrotów liczony z mkw. powierzchni GLA wzrósł o 16 proc. - wylicza Aleksandra Kuczyńska, dyrektor operacyjny spółki Alfa Asset Management, zarządzającej galerią Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim.

Focus Mall Piotrków Trybunalski liczy łącznie 75 tys. mkw. powierzchni, w tym 35 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się na niej ponad 100 sklepów, punktów usługowych oraz 5-salowe kino Helios. Obiekt został oddany do użytku 13 listopada 2009 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA