PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Food court nigdy nie jest za mały

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 maj 2016 15:31

Food court nigdy nie jest za mały Express Kuchnia

Atrium Targówek – jedno z największych centrów handlowych położonych w prawobrzeżnej Warszawie – znacząco wzmocniło strefę food court. Swój lokal otworzyła sieć Express Kuchnia Marche, a Restauracja Sphinx prawie dwukrotnie zwiększyła swoją powierzchnię.

REKLAMA

Do grona najemców dołączyła 10 maja restauracja Express Kuchnia Marche, zajmując lokal o powierzchni 160 mkw. Oferuje ona dania kuchni polskiej z elementami kuchni świata serwowanych w formie gorącego bufetu na wagę, ze stałą ceną za 100g; ponadto w menu znajdują się dania wegetariańskie i fitness oraz świeże koktajle i soki.

Znacząca zmiana dokonała się również w restauracji Sphinx, która po kilku latach funkcjonowania z sukcesem w Atrium Targówek, zwiększyła swoją powierzchnię o ponad połowę i obecnie zajmuje 304 mkw. Przy okazji zmiany lokalu najemca zdecydował się na rearanżację wnętrza i wprowadzenie nowego wystroju. Restauracja oferuje dania kuchni orientalnej i międzynarodowej. Jest największą siecią gastronomiczną typu casual dining i jedną z najpopularniejszych marek restauracyjnych w Polsce.

– Fakt, że dołącza do nas nowy najemca, a kolejny zdecydował się powiększyć swój lokal niezbicie dowodzi, że jako zarządca proponujemy powierzchnię handlową, która gwarantuje stabilność i sukces prowadzonej działalności. Dzięki temu obserwujemy duże zainteresowanie wynajmem lokali w Atrium Targówek zarówno ze strony dużych sieci, jak i lokalnych przedsiębiorców – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.

Express Kuchnia Marche oraz powiększona restauracja Sphinx to istotny element strefy gastronomicznej Atrium Targówek, którą współtworzą takie restauracje jak: McDonalds, North Fish, Subway, Express Kuchnia Marche, Erbil Kebab, Green It, Thai Papai, Ichiban Sushi czy Trattoria.

Atrium Targówek jest jednym z największych obiektów handlowo-rozrywkowych prawobrzeżnej Warszawy. Istniejąc na lokalnym rynku od niemal 20 lat, na stałe wpisał się w zwyczaje zakupowe mieszkańców dzielnic takich jak Targówek czy Białołęka oraz północno-wschodnich powiatów aglomeracji warszawskiej. Jego popularność i odwiedzalność z roku na rok wzrastają. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA