PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Forum Gdańsk pod okiem nowego dyrektora technicznego

  • Autor: propertynews.pl
  • 16 sty 2017 10:12

Forum Gdańsk pod okiem nowego dyrektora technicznego Rafał Elżanowski, dyrektor techniczny w firmie Multi Poland

Rafał Elżanowski objął stanowisko dyrektora technicznego w firmie Multi Poland, polskim oddziale Multi Corporation, jednego z największych właścicieli, zarządców oraz deweloperów centrów handlowych w Europie.

REKLAMA

Rafał Elżanowski rozpoczął pracę w Multi Poland z dniem 1 stycznia 2017r. Odpowiedzialny jest za wszystkie budowy i przebudowy obiektów należących do firmy. Obecnie skupia swoją uwagę na projekcie Forum Gdańsk - kompleksie handlowo-usługowym, powstającym w partnerstwie pomiędzy Multi Poland z miastem Gdańsk oraz grupą PKP. Otwarcie Forum Gdańsk planowane jest na rok 2018.

Elżanowski może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w branży budowlanej i nieruchomości, które zdobywał w firmach Bovis, Globe Trade Centre S.A oraz, od 2006 r., w Neinver Polska. W Neinver kierował działem technicznym i odpowiadał za realizację inwestycji prowadzonych przez firmę w Polsce, jak również przygotowanie projektów w całej Europie.

Rafał Elżanowski ma 47 lat. Jest absolwentem Wydziału Inżynierii Środowiska na Politechnice Warszawskiej. Był również stypendystą Wydziału Inżynierii Wodno-Lądowej Uniwersytetu w Sheffield.

Firma Multi Corporation, to właściciel, zarządca oraz deweloper centrów handlowych w Europie oraz Turcji. Od swojego powstania w 1982 roku firma brała udział w ponad 180 projektach, a obecnie jest właścicielem lub zarządcą 130 centrów handlowych, odwiedzanych przez 400 milionów klientów rocznie. Multi Corporation działa w 13 krajach, w tym w Holandii, gdzie ma swoją siedzibę, a także w Belgii, Czechach, Niemczech, we Włoszech, w Polsce, Portugalii, Słowacji, Hiszpanii, na Ukrainie, w Wielkiej Brytanii i Turcji.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA