PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Francuzi podbiją Pruszków

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 mar 2016 13:12

Francuzi podbiją Pruszków Nowa Stacja

Francuski lider sieci handlowych - Carrefour - otworzy w Nowej Stacji supermarket o powierzchni 1,3 tys. mkw. To już drugi, po H&M, najsilniejszy w swoim segmencie najemca Nowej Stacji, której budowa rozpocznie się jeszcze w I kwartale br.

REKLAMA

Już wkrótce inwestor ujawni nazwę nie tylko operatora 7-salowego multipleksu, ale także mniejszych najemców, które dostrzegły potencjał tej pierwszej w Pruszkowie nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej.

Supermarket Carrefour znajdzie się na parterze centrum, w pobliżu wejścia głównego i z dostępem do parkingu podziemnego. W badaniach przeprowadzonych przez Millward Brown aż 8 na 10 badanych wskazało, że w nowym centrum handlowym oczekiwałoby właśnie sklepu znanej marki z artykułami spożywczymi.

– Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju w Polsce, Carrefour aktywnie poszukuje możliwości ekspansji w każdym z formatów, także na tych rynkach lokalnych, na których nasza marka jest już obecna. Otwarcie nowego supermarketu Carrefour w Nowej Stacji nie jest przypadkowe. Jest to pierwsza i zarazem bardzo długo oczekiwana przez mieszkańców duża galeria handlowa w Pruszkowie. Jestem przekonany, że nowy sklep nie tylko znakomicie uzupełnieni ofertę naszej sieci w mieście, ale będzie również silnym magnesem przyciągającym klientów do nowego centrum handlowego – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Carrefour to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa w Polsce obecnie ponad 800 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Marka dynamicznie się rozwija i dostosowuje do potrzeb rynku m.in. poprzez stałe poszerzanie oferty handlowej, którą wyróżnia bardzo zróżnicowany wybór produktów spożywczych, jak i przemysłowych, przygotowanych zgodnie z oczekiwaniami klientów.

– Sfinalizowanie umowy z tak dużą siecią handlową jak Carrefour jest potwierdzeniem potencjału inwestycyjnego Nowej Stacji i spełnieniem oczekiwań mieszkańców Pruszkowa. Obecność w centrum tak silnego i rozpoznawalnego najemcy, w połączeniu z szeroką ofertą rozrywkową i handlową galerii sprawi, że po otwarciu w IV kwartale 2017 roku Nowa Stacja stanie się najchętniej odwiedzanym miejscem na mapie Pruszkowa – mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate.

Inwestor niebawem potwierdzi również nazwy pozostałych kilku najemców – liderów w swoich sektorach, reprezentujących branże: turystyczną, zdrowia i urody oraz multimediów. Równolegle do intensywnie prowadzonego procesu komercjalizacji obiektu, ECC Real Estate koncentruje się na jak najszybszym rozpoczęciu budowy.

  • 1
  • 2


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA