PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Francuzi podbiją Pruszków

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 mar 2016 13:12

Francuzi podbiją Pruszków Nowa Stacja

Francuski lider sieci handlowych - Carrefour - otworzy w Nowej Stacji supermarket o powierzchni 1,3 tys. mkw. To już drugi, po H&M, najsilniejszy w swoim segmencie najemca Nowej Stacji, której budowa rozpocznie się jeszcze w I kwartale br.

REKLAMA

Już wkrótce inwestor ujawni nazwę nie tylko operatora 7-salowego multipleksu, ale także mniejszych najemców, które dostrzegły potencjał tej pierwszej w Pruszkowie nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej.

Supermarket Carrefour znajdzie się na parterze centrum, w pobliżu wejścia głównego i z dostępem do parkingu podziemnego. W badaniach przeprowadzonych przez Millward Brown aż 8 na 10 badanych wskazało, że w nowym centrum handlowym oczekiwałoby właśnie sklepu znanej marki z artykułami spożywczymi.

– Zgodnie z przyjętą strategią rozwoju w Polsce, Carrefour aktywnie poszukuje możliwości ekspansji w każdym z formatów, także na tych rynkach lokalnych, na których nasza marka jest już obecna. Otwarcie nowego supermarketu Carrefour w Nowej Stacji nie jest przypadkowe. Jest to pierwsza i zarazem bardzo długo oczekiwana przez mieszkańców duża galeria handlowa w Pruszkowie. Jestem przekonany, że nowy sklep nie tylko znakomicie uzupełnieni ofertę naszej sieci w mieście, ale będzie również silnym magnesem przyciągającym klientów do nowego centrum handlowego – mówi Ronan Martin, Wiceprezes Carrefour ds. ekspansji i centrów handlowych.

Carrefour to multiformatowa sieć handlowa, pod której szyldem działa w Polsce obecnie ponad 800 sklepów w takich formatach jak: hipermarkety, supermarkety, sklepy osiedlowe i specjalistyczne oraz sklep internetowy. Marka dynamicznie się rozwija i dostosowuje do potrzeb rynku m.in. poprzez stałe poszerzanie oferty handlowej, którą wyróżnia bardzo zróżnicowany wybór produktów spożywczych, jak i przemysłowych, przygotowanych zgodnie z oczekiwaniami klientów.

– Sfinalizowanie umowy z tak dużą siecią handlową jak Carrefour jest potwierdzeniem potencjału inwestycyjnego Nowej Stacji i spełnieniem oczekiwań mieszkańców Pruszkowa. Obecność w centrum tak silnego i rozpoznawalnego najemcy, w połączeniu z szeroką ofertą rozrywkową i handlową galerii sprawi, że po otwarciu w IV kwartale 2017 roku Nowa Stacja stanie się najchętniej odwiedzanym miejscem na mapie Pruszkowa – mówi Maciej Krzewiński, COO ECC Real Estate.

Inwestor niebawem potwierdzi również nazwy pozostałych kilku najemców – liderów w swoich sektorach, reprezentujących branże: turystyczną, zdrowia i urody oraz multimediów. Równolegle do intensywnie prowadzonego procesu komercjalizacji obiektu, ECC Real Estate koncentruje się na jak najszybszym rozpoczęciu budowy.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA