PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Fundusz 21 Concodria zainteresowany współpracą z Hygieniką

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 kwi 2014 08:45

Fundusz 21 Concodria zainteresowany współpracą z Hygieniką

Fundusz private equity, 21 Concordia należący do grupy 21 Partners, podpisał list intencyjny ze spółką Hygienika, właścicielem sieci drogerii Dayli. Spółki ustaliły wstępne zasady współpracy mającej na celu wspólną realizację inwestycji w sieci sklepów z branży drogeryjnej, higienicznej oraz z sektora FMCG, w tym w szczególności inwestycję Concordia w udziały w kapitale zakładowym Dayli.

REKLAMA

- Ewentualne podniesienie kapitału zakładowego Dayli nastąpi w sposób nie powodujący utraty kontroli nad Dayli przez Hygienika (tj. Hygienika po podwyższeniu będzie miała większość udziałów i głosów na zgromadzeniu wspólników Dayli) - podano w komunikacie.

W tym momencie nie podjęto wiażących zobowiązań wobec przedmiotu listu. Został on zawarty na okres do 31. lipca br.

- W opinii zarządu spółki, rozpoczęcie współpracy z Concordia przyczyni się do dalszego rozwoju działalności grupy kapitałowej Hygienika, w tym ułatwi zwiększenie aktywności spółki i spółek z grupy kapitałowej spółki na rynku sprzedaży detalicznej wyrobów higieny osobistej - podano w komunikacie.

Fundusz private equity 21 Concordia został założony 18. listopada 2013 roku. Jego partnerami zarządzającymi są: Andrzej Mierzwa, Dariusz Górka, Marek Modecki, Dawid Sukacz.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA