PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Futureal zainwestuje 10 mln euro w nowe projekty deweloperskie

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 maj 2012 15:05

Uruchomiony w zeszłym roku Program Partnerski Futureal rozwija się. Po takich inwestycjach jak m.in. realizacja nowej siedziby KPMG w Budapeszcie, na terenie dawnego hotelu Wołga czy centrum handlowego Nova Park w Gorzowie Wlkp., Grupa zainwestuje 10 mln euro w projekty deweloperskie w Rosji.

REKLAMA

- W kontekście uruchomionego w zeszłym roku programu, poszukujemy partnerów potrzebujących dodatkowego kapitału na realizację inwestycji, które dobrze rokują w aktualnych warunkach rynkowych. Chociaż zwykle do naszych inwestycji wnosimy znaczącą wartość dodaną w postaci doświadczenia oraz silnych struktur, to w niektórych przypadkach z przyjemnością odgrywamy także rolę inwestora czysto finansowego - mówi założyciel i właściciel Grupy Futureal Gábora Futó.

Jak dodaje, takim przykładem jest pierwsza inwestycja firmy w Rosji, w ramach której Hines, spółka deweloperska będąca własnością kapitału amerykańskiego, zapewnia całość przygotowania inwestycji za pośrednictwem Hines Russia & Poland Fund. 

Futureal Real Estate Holding ogłosił wprowadzenie Programu Partnerskiego o wartości 100 mln euro w 2011 roku, dążąc do ponownego uruchomienia i ukończenia inwestycji w Europie Środkowej, które uległy spowolnieniu w sytuacji kryzysu finansowego wskutek braku profesjonalnego wsparcia lub środków finansowych, wspólnie z innymi deweloperami, bankami lub najemcami.

Futureal oferuje m.in. strukturyzowane programy finansowe oraz wsparcie partnerskie współpracownikom realizującym projekty deweloperskie.

Futureal, obecny w trzech krajach, zrealizował w ciągu ostatnich lat inwestycje o ogólnej wartości ponad 600 mln euro, z czego projekty partnerskie stanowiły 60 proc.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA