PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gabor Futo zapowiada kolejne inwestycje Futureal w Polsce

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 kwi 2012 10:05

Gabor Futo zapowiada kolejne inwestycje Futureal w Polsce

W ciągu najbliższych dwóch lat węgierska spółka deweloperska Futureal planuje zainwestować 100 mln euro na rynku nieruchomości komercyjnych. Środki przeznaczy głównie na wznowienie wstrzymanych projektów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. - Już teraz prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat jednej inwestycji, ale na etapie „due diligance" jest ok. dziesięciu kolejnych - mówi Gabor Futo, założyciel i CEO Futureal.

REKLAMA

Jak przyznał Gabor Futo jednym z kluczowych dla jego firmy rynków jest Polska. - Zdecydowanie zamierzamy się w Polsce rozwijać. Widzimy tu dla nas miejsce. Projekty zamierzamy realizować w partnerstwie z innymi podmiotami - informuje założyciel Futureal.

Futureal wszedł na polski rynek nieruchomości komercyjnych angażując się we wspólne przedsięwzięcie z Caelum Development w Gorzowie Wielkopolskim - centrum handlowe Nova Park. Obiekt został otwarty 18 kwietnia br.

Gabor Futo nie podaje szczegółów projektów, w które spółka zainwestuje, zdradza jednak, że interesują go inwestycje handlowe i biurowe. - Do końca roku powinniśmy ujawnić nasze zaangażowanie w przynajmniej jednym przedsięwzięciu deweloperskim w Polsce - mówi Gabor Futo.

Zapytane o skalę projektów, nad którymi pracuje w naszym kraju, poinformował, że przygląda się jednemu o powierzchni większej niż Nova Park i kolejnemu o powierzchni o ok. połowę mniejszej.

Na rynku biurowym Futureal interesują wyłącznie największe miasta Polski. Dla projektów handlowych spółka widzi potencjał w ośrodkach regionalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA