PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Bronowice oddała przestrzeń dla edukacji

  • Autor: propertynews.pl
  • 22 lut 2017 10:52

Galeria Bronowice oddała przestrzeń dla edukacji Sfera Super Bohatera

Od kilku miesięcy w Galerii Bronowice w Krakowie funkcjonuje pilotażowy program - Sfera Super Bohatera, czyli specjalnie wydzielona przestrzeń na parterze centrum handlowego, dostępna dla organizacji pożytku publicznego. Innowacyjny projekt cieszy się coraz większym zainteresowaniem, kolejne fundacje prezentują tu swoje programy. Głównym celem jest popularyzowanie działań społecznie użytecznych, edukacyjnych, naukowych oraz promujących ochronę zwierząt i przyrody.

REKLAMA

Sfera Super Bohatera daje możliwość bezpłatnego zaprezentowania się różnym organizacjom pozarządowym w ogólnodostępnej przestrzeni Galerii Bronowice. Przy specjalnie przygotowanym stanowisku stowarzyszenia oraz fundacje zyskują sposobność dotarcia do szerokiej grupy odbiorców. Jest to również okazja na pozyskanie wolontariuszy, którzy wspomogą fundację w jej działaniach. Podczas prezentacji istnieje możliwość przeprowadzenia kwesty na cele związane z funkcjonowaniem organizacji.

Z kolei, dla odwiedzających Galerię Bronowice, jest to doskonała szansa na zapoznanie się z profilem działalności i specyfiką danej organizacji. Sfera Super Bohatera to również atrakcyjna propozycja dla rodziców, aby w wartościowy sposób spędzić czas z dzieckiem. Organizacje non-profit przygotowują specjalne gry i zabawy edukacyjne dla najmłodszych.

- Sukcesywnie rośnie zainteresowanie naszym nowatorskim projektem, wdrażanym w ramach polityki zrównoważonego rozwoju – mówi Aleksandra Rzońca, Dyrektor Galerii Bronowice - Do tej pory z możliwości spotkania się z krakowianami w Sferze Super Bohatera skorzystały m.in. Fundacja Wspólnota Nadziei, Fundacja „Dom” Dbamy o Młodych, Caritas Archidiecezji Krakowskiej, Fundacja „Horyzont Zdarzeń” Akademia Aktywności i Rozwoju oraz kilka innych. Zachęcamy kolejne organizacje pożytku publicznego do bezpłatnego korzystania z nowoczesnej przestrzeni w naszym Centrum – dodaje.

Sfera Super Bohatera to jeden z wielu projektów społecznych realizowanych w Galerii Bronowice. Centrum handlowe, kierując się w swoich działaniach hasłem: „Miejsce na Twój Czas”, oprócz wielu miejsc zakupowych oferuje swoim klientom również inne formy spędzania wolnego czasu. Chętnie włącza się również w działania charytatywne czy prozdrowotne, mające na celu aktywizację społeczności lokalnej. W Galerii Bronowice organizowane były takie akcje społeczne jak: kampania Movember, Na niebiesko dla autyzmu, Dzień Kolibra i wiele innych.

i

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA