PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Jurajska z szerszą ofertą gastronomiczną

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 15 lut 2018 10:03

Galeria Jurajska z szerszą ofertą gastronomiczną Galeria Jurajska (mat.pras.)

Wśród nowych najemców Galerii Jurajskiej znalazły się 3 restauracje, które uzupełnią obecną ofertę gastronomiczną, na którą składa się 15 restauracji i kawiarni, w tym m.in. KFC, McDonalds, Crepstory, Pizza Hut czy Burger King oraz MIhiderka. W Galerii Jurajskiej trwają remonty i przeprowadzki dotychczasowych najemców do większych lokali.

REKLAMA

Pierwszy kwartał w Galerii Jurajskiej zapowiada się niezwykle pracowicie. Działający od lat w centrum handlowym najemcy remontują tam właśnie swoje salony, wprowadzając m.in. nowe koncepty handlowe lub poszerzając ofertę. Spore grono sklepów przenosi się także na większą powierzchnię handlową.

 Taki ruch wykonał m.in. salon Ani Kruk, który właśnie otworzył się po remoncie w nowej lokalizacji, przy okazji zmieniając lokalizację z poziomu  +1 na 0. Z początkiem roku w nowej odsłonie zaprezentował się także salon SWISS, który odświeżył swoje wnętrze.  W trakcie remontu i remodelingu są także salony T-Mobile, Etam oraz 4F. Ten ostatni przeniósł się z lokalu mającego 164 m kw. na ponad dwukrotnie większą powierzchnię – 391 mkw.

 Przeprowadzka czeka także Diverse, który przeniesie się z poziomo +1 i lokalu o powierzchni 160 mkw. do salonu na poziomie 0, który ma aż 352 mkw. Nowy lokal na poziomie 0 trafił także już w ręce Sony Center. Jego ponowne otwarcie planuje się na wiosnę. Lokal przejął także nowy najemca – Rainbow Tours, który wiosną rozpocznie działalność w salonie o powierzchni  30,37 mkw. 

  - Zmiany w obrębie obecnej oferty mają na celu przede wszystkim poszerzenie jej, a także unowocześnienie. Priorytetem jest także większy komfort robienia zakupów. Stąd też m.in. liczne remonty skutkujące np. wprowadzeniem nowych konceptów handlowych. Taki ruch znacznie odświeża naszą ofertę, a także otwiera galerię na nowego klienta, szukającego możliwie najszerszej oferty dla siebie – mówi Anna Borecka-Suda, leasing manager Galerii Jurajskiej.

 Na poziomie +1 lokal o powierzchni 57,51 m kw. zajmie restauracja Mihiderka, serwująca kuchnię roślinną, z kolei na poziomie 0 lokal o powierzchni 76,39 mkw. trafił w ręce Strefy Sushi. Obie restauracje planują zacząć działalność w kwietniu. Zwolniony lokal po 4F z kolei zagospodaruje Bon Apetito, popularna restauracja sprzedająca dania na wagę.

 - Trzy nowe restauracje w znaczący sposób poszerzają i różnicują naszą ofertę restauracyjną, dając tym samym klientom jeszcze większy wybór pomiędzy różnymi kuchniami i gustami kulinarnymi. Decyzja o rozwoju tej oferty podyktowana była przede wszystkim rosnącym zainteresowaniem, jakim cieszą się restauracje w Jurajskiej, a także chęcią zaoferowania nowych, dotąd nieobecnych u nas kuchni – mówi Anna Borecka-Suda.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA