PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Katowicka będzie się otwierać przez pięć dni

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 wrz 2013 10:03

Galeria Katowicka będzie się otwierać przez pięć dni

15 tys. prezentów, 50 tys. na zakupy i nawet 200 tys. klientów - to najważniejsze liczby związane z debiutem Galerii Katowickiej. Otwarcie obiektu potrwa od środy do niedzieli.

REKLAMA

Pierwsi klienci przekroczą próg Galerii Katowickiej w środę 18 września o godz. 10.00. 

Zarząd obiektu zdecydował, że z powodu lokalizacji w ścisłym centrum miasta atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni.

- Szacowaliśmy, że gdyby w ramach otwarcia zorganizować jeden kulminacyjny punkt, na przykład występ muzycznej gwiazdy, do centrum w ciągu kilku godzin mogłoby przyjechać dodatkowo nawet 50 tys. osób i 10 tys. samochodów. Byłoby to zbyt dużym wyzwaniem dla układu komunikacyjnego Katowic - mówi Agnieszka Jurkiewicz, Marketing i PR Manager Galerii Katowickiej. - Dlatego zdecydowaliśmy, że atrakcje związane z otwarciem zostaną rozłożone na kilka dni - dodaje.

Od środy na klientów Galerii Katowickiej w ramach projektu „Do wyboru, do koloru" czekać będzie ponad 15 tys. prezentów oraz setki promocji oferowanych przez 220 najemców. W piątek ruszy loteria „Kod szczęścia", w ramach której zostanie rozlosowanych pół tysiąca kart pre-paid
o wartości 100 zł każdy. Natomiast w sobotę o godz. 20.30 na obok placu Szewczyka odbędzie się efektowny pokaz sztucznych ogni.

- Przewidujemy, że od środy do niedzieli odwiedzi nas około 200 tys. klientów - mówi Agnieszka Jurkiewicz.

Zarządca zdecydował, że od środy do niedzieli nie będą pobierane opłaty za parkowanie w mieszczącym 1200 samochodów parkingu pod galerią.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA