PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Katowicka budzi mieszane uczucia

  • www.portalspozywczy.pl
  • 18 gru 2013 18:50

Z badania przeprowadzonego przez agencję CeBRiS wynika, że co czwarty mieszkaniec Katowic uważa, że wybudowanie Galerii Katowickiej było złym pomysłem. Jednak ponad 39 proc. ankietowanych jest pozytywnie nastawionych do nowego centrum handlowego. Prawie 35 proc. respondentów nie było w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi.

REKLAMA

Na pytanie o to "czy robił(a)by Pan(i) zakupy odzieży w Galerii Katowickiej?" co trzeci respondent odpowiedział twierdząco, a 41 proc. wybrało neutralną odpowiedź: "trudno powiedzieć". Zaledwie 24 proc. ankietowanych nie wyraziło chęci robienia zakupów w nowo wybudowanym centrum handlowym w Katowicach.

Edyta Mazurkiewicz z wrocławskiej agencji marketingowej Broker Media zauważa, że "dla marketingowca takie dane to wyraźny sygnał, że trzeba zacząć działać". - Spora grupa niezdecydowanych mieszkańców miasta znacznie zwiększa liczbę potencjalnych klientów Galerii Katowickiej i stanowi dla niej ogromne pole do popisu - uważa Mazurkiewicz.

- Niewątpliwym atutem Galerii Katowickiej jest jej doskonała lokalizacja. Z doświadczenia wiemy jednak, że to nie wystarczy. Jest to czynnik, który w pewnym stopniu ułatwia walkę o klienta, ale bez wsparcia działań promocyjnych nie jest w stanie zapewnić stałej klienteli - dodaje.

Jej zdaniem drogą do sukcesu jest celnie zaadresowana strategia marketingowa. - Trzeba przyciągnąć uwagę niezdecydowanych osób, chwycić je za rękę i przekonać, że to dobra inwestycja, z której będą czerpali same korzyści -komentuje.

Galeria Katowicka wystartowała 18. września.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA