PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Katowicka w świątecznej odsłonie

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 gru 2015 10:09

Galeria Katowicka w świątecznej odsłonie Galeria Katowicka

Bezpłatne lodowisko z wypożyczalnią łyżew, opieka dla dzieci na czas zakupów, spotkanie z Mikołajem, spektakl w wykonaniu studentów Studium Aktorskiego, warsztaty teatralne i wokalne, a także turniej gier wideo LEGO - to atrakcje, które mają przemienić Galerię Katowicką w "świąteczną krainę".

REKLAMA

- Zaświeciliśmy ponad 16 tysięcy lampek na naszym świątecznym drzewku na placu Szewczyka. Choinka Galerii Katowickiej ma ponad 15 metrów wysokości, zdobi ją więcej niż 700 bombek i wraz ze świątecznym zdobieniem obiektu tworzy magiczny klimat w centrum miasta – mówi Dawid Prymas, dyrektor ds. Marketingu i PR Galerii Katowickiej. – Przez cały grudzień zapraszamy do Galerii Katowickiej na wiele wyjątkowych, klimatycznych wydarzeń – dodaje.

Już teraz, pod dachem Galerii Katowickiej, działa bezpłatne lodowisko i wypożyczalnia łyżew. Od soboty, 5 grudnia, w czasie, w którym rodzice będą robić zakupy, najmłodsi będą mogli oddawać się zabawom, animacjom i warsztatom w specjalnie zaaranżowanej przestrzeni na poziomie +2.

Kolejnym miejscem, w którym w Galerii Katowickiej odbywać się będą atrakcje w świątecznym klimacie, jest przestrzeń przy kawiarni Blikle na poziomie +1. W sobotę, 5 grudnia br. odbędą się tam Warsztaty Elfów zatytułowane „Wyśpiewajmy Święta”. Ich uczestnicy dowiedzą się, czym jest emisja głosu i wezmą udział w ćwiczeniach uczących prawidłowego śpiewu. Spotkaniu będzie towarzyszyło kolędowanie z instrumentami oraz wspólnie czytanie fragmentów „Opowieści Wigilijnej” Charlesa Dickensa.

Mikołajkowe atrakcje czekają na odwiedzających Galerię Katowicką w niedzielę, 6 grudnia. Na „Scenie w Galerii" (poziom +2) wystawiony zostanie spektakl dla najmłodszych, przygotowany przez słuchaczy Studium Aktorskiego przy Teatrze Śląskim, pt.: „Zaczarowana walizka".

6 grudnia nie zabraknie także spotkania ze Świętym Mikołajem – wraz z elfami będzie czekał na dzieci w Świątecznej Krainie Galerii Katowickiej (poziom +2).

Najbliższy weekend (5-6 grudnia) to również okazja do zabawy z LEGO Video Games. Na poziomie 0 Galerii Katowickiej w ramach wielkiego turnieju gier LEGO odbędą się zmagania, których finałowe pojedynki będzie można oglądać na specjalnie zamontowanym dużym ekranie. Dodatkowo na chętnych czekać będą stanowiska z konsolami PlayStation 4.

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA