PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Malta z beaconami

 • Autor: Propertynews.pl
 • 17 sie 2015 07:27

Galeria Malta z beaconami Galeria Malta

Technologia beaconów jest już dostępna w Galerii Malta. W tym momencie ruszyła kampania informacyjna promująca nowe rozwiązania.

REKLAMA

Projekt został podzielony na kilka etapów. Pierwszym z nich był montaż oraz testowanie infrastruktury złożonej z 37 nadajników Qbeacon, który odbył się w czerwcu. Umożliwił on wstępne oszacowanie potencjału projektu. Kolejnym etapem było budowanie zasięgu akcji. W tym celu  wykorzystano kanały online i offline zarówno do popularyzacji aplikacji Qpony oraz używania funkcji bluetooth low energy w smartfonach klientów podczas zakupów, jak i budowania wizerunku samej galerii. 

Obecnie trwa akcja informacyjna. Dodatkowo do mieszkańców Poznania posiadających aplikację Qpony wysyłane są notyfikacje bazujące na odległości klientów od Galerii Malta. Od 22 czerwca klienci znajdujący się w zasięgu 10 kilometrów od Galerii Malta otrzymali 5 różnych notyfikacji push, które informowały o wyprzedażach i zapraszały na zakupy z użyciem aplikacji Qpony. Komunikaty dotarły do blisko 25 000 użytkowników, zapewniając folderowi ofert galerii ponad 5000 unikalnych wyświetleń. 

W samej galerii klienci posiadający aplikację Qpony otrzymują komunikaty dotyczące najciekawszych ofert w zależności od miejsca, w którym się znajdują. Jest to możliwe, dzięki wykorzystaniu nadajników BLE. 

Podczas pierwszych tygodni wdrożenia beacony zlokalizowały 4500 smartfonów w obrębie centrum z aktywną aplikacją Qpony. Na telefony klientów wysłaliśmy ponad 2500 powiadomień kierujących do oferty Galerii Malta znajdującej się w wyróżnionym folderze w aplikacji Qpony. Wykorzystanie bluetooth low energy w długiej perspektywie pozwoli  nie tylko na wsparcie procesu zakupów, ale i na lokalizację klientów, wprowadzenie elementów grywalizacji oraz stymulowanie sprzedaży w określonych punktach galerii handlowej. 

 • Nikola0 2015-12-14 19:47:46
  Ja też, ja też ściągnęłam tę aplikację. Niedługo zaczną się promocje, wyprzedaże w Malcie, wiec czekam na powiadomienie, by jak najszybciej znaleźć się w galerii i penetrować sklepy :)
 • Oktawia 2015-12-07 18:03:28
  Mam tę aplikacje na swoim smartfonie. To świetna sprawa, dostaje różne komunikaty o promocjach, najciekawszych ofertach jakie proponują sklepy umieszczone w Galerii Malta. Czekam na dalsze możliwości tejże aplikacji.
 • artmetic ekonsulting 2015-08-21 03:07:54
  Geolokalizacja, beacony, social media w Twojej aplikacji mobilnej:
  artmetic.pl

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA