PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Mazovia zanotowała 25-proc. wzrost obrotów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 maj 2012 20:22

Wzrost wskaźnika odwiedzalności oraz obrotów odnotowywany w Galerii Mazovia niezmiennie od grudnia 2011 r. to efekt kompleksowych zmian strategii zarządzania, w tym także strategii marketingowej i wizerunkowej, jakie miały miejsce w drugiej połowie ubiegłego roku.

REKLAMA

Nowy wizerunek oraz efektywne zarządzanie uwzględniające jasne zasady współpracy z najemcami oraz wiele czynników demograficzno-ekonomiczno-środowiskowych wpłynęły na zmianę postrzegania galerii przez lokalną społeczność, znajdując swoje odzwierciedlenie w lepszych wynikach finansowych zarówno najemców, jak i właściciela galerii.

W 1 kw. 2012 r. zarejestrowano przyrost liczby osób odwiedzających Galerię Mazovia rok do roku na poziomie prawie 37 proc., z czego najwyższy, ponad 49 proc. wzrost, przypadł na styczeń. Największy wzrost obrotów rok do roku miał miejsce w marcu (ponad 43 proc. przy 34 proc. wzroście liczby odwiedzających).

Wzrosty wskaźnika odwiedzalności i obrotów idą w parze z wynikami sondażu satysfakcji klienta, przeprowadzonego na terenie galerii w marcu b.r. Z badania wynika, iż około 90 proc. respondentów wyraziło zadowolenie z realizacji swoich planów zakupowych, wysoko oceniając profesjonalizm personelu oraz uznając Galerię Mazovia bezpiecznym i przyjaznym miejscem do spędzania wolnego czasu.

- Galerii Mazovia w doskonały sposób obrazuje jak istotne jest profesjonalne zarządzanie nieruchomościami, rzutujące zarówno na wizerunek nieruchomości, jak i jej wartość. Spektakularne wyniki osiągnięte przez galerię w minionych miesiącach to najlepszy dowód na to, że sprawne zarządzanie oraz dobrze dobrany, kompetentny zespół współpracowników mogą sprawić, iż nawet w okresie osłabionej koniunktury gospodarczej możliwe jest osiągnięcie rynkowego sukcesu - powiedział Krzysztof Kopytowski, dyrektor Galerii Mazovia, Jones Lang LaSalle.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA