PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Mazovia ze wzrostem obrotów w 2012 roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2013 14:31

Galeria Mazovia ze wzrostem obrotów w 2012 roku

Galeria Mazovia w Płocku zanotowała wzrost odwiedzalności w wysokości 13 proc. w stosunku do 2011 roku natomiast jej najemcy zanotowali 14-proc. wzrost obrotów.

REKLAMA

Galeria Mazovia funkcjonuje na płockim rynku od trzech lat, w swojej bliskiej okolicy ma dwie konkurencyjne galerie handlowe.

- Każdy kwartał 2012 roku generował regularne wzrosty obrotów i odwiedzalności - mówi Krzysztof Kopytowski, Dyrektor Galerii Mazovia - Uzyskanie więc tak doskonałego wyniku końcowego nie jest dla nas zaskoczeniem. Takich wzrostów nie osiąga się jednorazowymi akcjami, ale konsekwentną i bardzo wymagającą strategią zarządzania. Skuteczne działania marketingowe, błyskawiczne reagowanie na zmiany i potrzeby lokalnego rynku oraz bliska współpraca z najemcami przyniosły oczekiwane efekty. Strategia na rok 2012 była nastawiona na ugruntowanie pozycji lokalnego lidera centrów handlowych. Zamiar ten został zrealizowany z sukcesem, co pozwala na postawienie kolejnego celu. W roku 2013 będzie to dalszy rozwój Galerii Mazovia, poprzez jej częściową rekomercjalizację. W najbliższym czasie pojawią się nowe, uznane marki, w większości unikalne w skali miasta i regionu. Cieszy nas również to, że wyniki uzyskane w pierwszym miesiącu 2013 roku potwierdzają, stabilny trend wzrostowy naszego Centrum Handlowego - dodaje.

Galeria Mazovia to największa w Płocku nowoczesna galeria handlowa o powierzchni całkowitej około 54,500 mkw., w tym 28,000 mkw. powierzchni najmu, mieszcząca ponad 110 salonów znanych polskich i międzynarodowych marek - Zara, Stradivarius, H&M, Media Markt, Grupa LPP - oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA