PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Mazurska w Ostródzie zostanie rozbudowana

  • Autor: Propertynews.pl
  • 04 kwi 2012 09:01

Galeria Mazurska w Ostródzie zostanie rozbudowana

10 kwietnia firma OPB Development rozpocznie prace związane z rozbudową Galerii Mazurskiej w Ostródzie. Wartość inwestycji to około 45 mln zł. Oddanie obiektu do użytku planowane jest jeszcze przed wakacjami 2013 roku.

REKLAMA

Galeria Mazurska będzie miała cztery kondygnacje nadziemne i jedną podziemną. Całkowita powierzchnia obiektu będzie wynosiła ponad 20 tys. mkw. Na poziomie -1 znajdzie się hala garażowa ze 183 miejscami postojowymi. Parter i pierwsze piętro zajmą lokale handlowo-usługowe. W sumie będzie ich około 50 i będą miały powierzchnię ponad 6,5 tys. mkw. Na poziomie 2 i 3 znajdzie się kino z trzema salami projekcyjnymi i kawiarnią oraz klub fitness.

Obiekt zostanie rozbudowany kosztem obecnego parkingu. W trakcie prac klienci chcący odwiedzić funkcjonujące w obiekcie sklepy będą mogli korzystać z parkingów zastępczych przygotowanych obok Zespołu Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica parkingów zastępczych.

Właścicielem galerii jest powołana do tego spółka celowa, która będzie nią zarządzała. Powierzchnie handlowe i usługowe będą funkcjonowały na zasadzie najmu. „W obiekcie pozostanie większość obecnych tam do tej pory sklepów i punktów usługowych. Pojawi się także sporo nowych marek, w tym także bardzo rozpoznawalnych sieciówek -mówi Kamila Górecka-Kirwiel, PR Manager OPB Development. - Mieszkańców Ostródy i okolic zapewne najbardziej ucieszy kino z trzema salami projekcyjnymi, które pomieszczą ponad 420 widzów - dodaje.

Komercjalizacją powstającej galerii zajmuje się firma BOIG The Blue Ocean Investment Group Sp. z o.o.

Oddanie obiektu do użytku planowane jest na koniec pierwszej połowy przyszłego roku. - Będziemy starali się maksymalnie przyspieszyć prace, tak by nowa galeria została otwarta jeszcze przed kolejnymi wakacjami - tłumaczy Górecka-Kirwiel. - Natomiast jeszcze przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia prawdopodobnie uda się nam uruchomić podziemną halę garażową oraz poziom 0 - dodaje.

  • mloda mama 2013-09-16 21:47:55
    brawo brawo piekna kosztwna galeria ale bez miejsca dla malutich dzieci nie ma gdzie zmienic pieluszki - ale pewnie byloby to bardzo kosztowne aby zainstalowac prosty przewijak w istniejacej toalecie dla niepelnosprawnych! Wstyd na miare czasow obecych !!!!!!!!!!!!!!!! Totalna klapa jesli jestes mloda mama i chcesz jechac na zakupy to nie do galerii bo bardzo nieprzyjazna dla niemowlaczkow!!!!
  • zdzisław 2013-05-14 19:19:55
    OPB proponuję zmienić PR manager bo swoją postawą prowadzi PR, ale dość wstydliwy dla firmy ..fuj


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA