PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Myślenice w nowej odsłonie czeka na start budowy

  • Autor: Dziennik Polski
  • 27 lut 2013 14:40

Już wkrótce w Myślenicach może pojawić się nowe centrum handlowe. Inwestor Galerii Myślenice, który pomimo prawomocnego pozwolenia na budowę nie ruszał z realizacją projektu z powodu kłopotów z uzyskaniem finansowania, teraz zapowiada na łamach Dziennika Polskiego, że centrum została przeprojektowane, a prace budowlane ruszą prawdopodobnie w drugim kwartale bieżącego roku.

REKLAMA

Jerzy Kaźnica, prezes spółka Galeria Myślenice mówi na łamach Dziennika Polskiego, że na realizację projektu w dawnym kształcie uniemożliwiły problemy z pozyskaniem finansowania. Banki miały zastrzeżenia co do proporcji powierzchni najmu do powierzchni całkowitej obiektu. Według pierwotnego planu Galeria Myślenice miała 8 tys. mkw. powierzchni najmu, wobec 20 tys. mkw. powierzchni całkowitej. Po przeprojektowaniu centrum zaoferuje 6 tys. mkw. na działalność handlową przy powierzchni całego budynku wynoszącej 9,3 tys. mkw. W nowym projekcie zrezygnowano z jednej kondygnacji i podziemnego parkingu, co w znaczącym stopniu obniżyło koszt całego przedsięwzięcia.

Inwestora czeka jeszcze jedno wyzwanie - konkurencja ze strony funkcjonującego już centrum Dekada. Jerzy Kaźnica zapewnia jednak, ze oferta planowanej galerii będzie uzupełniająca, a nie konkurencyjna.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA