PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Narew jeszcze w tym roku

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 cze 2012 13:16

Galeria Narew jeszcze w tym roku

Jak udało nam się dowiedzieć, Galeria Narew w Łomży może powstać jeszcze w tym roku. Przedstawiciele inwestora mają nadzieję, że wcześniejsze opóźnienia nie wpłyną zasadniczo na finalne oddanie obiektu do użytku.

REKLAMA

Jak informuje Henryk Rytwiński Leasing&Development Director, przerwa w pracach budowlanych, związana z oczekiwaniem na wszystkie pozwolenia, pozwoliła bardziej skupić się na procesie komercjalizacji obiektu. - W tej chwil wynajęte jest 84 proc. powierzchni Galerii. W ostatnich dniach wznowiliśmy prace budowlane przy obiekcie, a w pierwszej połowie lipca zamierzamy również rozpocząć działania związane z rozwiązaniami komunikacyjnymi - wyjaśnia.

Kilkumiesięczne opóźnienia były spowodowane brakiem odpowiednich pozwoleń. Wynikały one m.in. ze zmiany projektu konstrukcji obiektu oraz zmianą koncepcji umiejscowienia Castoramy.

Według pierwotnych założeń Castorama miała znaleźć się wewnątrz galerii. Market budowlany powstanie jednak na zewnętrz obiektu. Powodem, dla którego zmieniono koncepcję, była chęć usprawnienia funkcjonowania Galerii Narew. Powierzchnia, którą Castorama miała zająć, wewnątrz budynku zostanie przeznaczona dla najemców z branży modowej, usługowej, rekreacyjnej i gastronomicznej.

W tej chwili Galeria jest skomercjalizowana w 84 proc. Umowy najmu udało się podpisać m.in. z markami Real, Castorama, H&M oraz siecią Cinema Lumiere. Firma DTZ, która zajmuje się komercjalizacją obiektu, prowadzi także kolejne negocjacje z potencjalnymi najemcami. Ostateczną listę najemców poznamy prawdopodobnie jeszcze w te wakacje.

Galeria Narew w Łomży, to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni ok. 100 000 mkw., z czego niemal połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere).

Głównym wykonawcą inwestycji jest firma Eko System z Białegostoku. Komercjalizacją inwestycji zajmuje się firma DTZ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA