PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Tarnovia na wysokiej fali

  • Autor: propertynews.pl
  • 20 sty 2017 12:22

Galeria Tarnovia na wysokiej fali Galeria Tarnovia

Ostatni miesiąc minionego roku centrum handlowe Galeria Tarnovia w Tarnowie zamknęło 12-procentowym wzrostem footfall w porównaniu do analogicznego okresu 2015 roku. To jednocześnie najlepszy wynik odwiedzalności w historii Galerii, nie wliczając miesiąca tuż po otwarciu. W br. priorytetem Galerii ma być wzmocnienie oferty restauracyjnej.

REKLAMA

16 grudnia 2016 w Galerii Tarnovia zadebiutowało kino sieci Cinema3D. Otwarcie nowego multipleksu, który jest jednocześnie pierwszym kinem wielosalowym w Tarnowie, było uwieńczeniem zmian zaplanowanych w obiekcie na rok 2016. Już od dnia otwarcia kina odwiedzalność Galerii Tarnovia systematycznie rosła, by pod koniec miesiąca osiągnąć 12 proc. na plusie. Wyniki footfall osiągnięte natomiast w pierwszej połowie stycznia wykazują dalszą tendencję wzrostową – od 1 do 15 dnia miesiąca, liczba odwiedzin wzrosła już o ponad 14 proc.

- Miesiąc, który minął od otwarcia kina Cinema3D pokazuje, że ogromny wysiłek, zarówno organizacyjny, jak i finansowy, jaki włożyliśmy w powodzenie Galerii Tarnovia przynosi zamierzone efektu. Galeria wzmocniła swoją rolę na handlowej mapie Tarnowa stając się pierwszym centrum handlowym w okolicy, które gwarantuje zarówno pełnię wrażeń zakupowych, jak i rozrywkowych. Nasz plan na ten rok jest jednoznaczny – chcemy kontynuować zmiany w obiekcie rozwijając i równoważąc mix najemców. Naszym priorytetem jest teraz wzmocnienie oferty restauracyjnej – mówi Matthew Lunt, Senior Vice-President, Heitman.

Galeria Tarnovia to pierwsze centrum handlowe w Tarnowie otwarte w listopadzie 2009 roku. Wśród najemców są m.in. tak znane marki  jak: H&M, New Yorker. Od końca 2015 r. centrum przeszło także szeroko zakrojone zmiany wizerunkowe, które objęły zarówno parking, jak i wnętrze Galerii a także kanały komunikacji marketingowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA