PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Tęcza w Kaliszu ma coraz więcej klientów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 gru 2012 10:54

Otwarta w październiku 2011 roku, Galeria Tęcza w Kaliszu odnotowuje wzrost odwiedzalności. Od momentu otwarcia do końca listopada 2012 roku galeria przyciągnęła 5 milionów klientów, a w samym tylko październiku 2012 roku liczba odwiedzających osiągnęła rekordowy poziom prawie 416 000 osób.

REKLAMA

- Mając na uwadze miesiące, które można już porównać, widać, że frekwencja w Galerii Tęcza jest obecnie o 20 proc. wyższa niż
w tym samym okresie ubiegłego roku. Popularność centrum handlowego wśród mieszkańców Kalisza wynika z przemyślanego doboru najemców, który jest idealnie dopasowany do potrzeb lokalnego rynku, oraz doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Dużym zainteresowaniem cieszą się również organizowane w Galerii Tęcza imprezy, np. westernowe urodziny, impreza halloweenowa czy warsztaty hip-hopu - informują przedstawiciele centrum.

Galeria Tęcza to pierwsze centrum handlowe w Kaliszu.

- Wyniki Galerii Tęcza mówią same za siebie. Nasze centrum handlowe stało się najpopularniejszym miejscem zakupów i spotkań dla mieszkańców Kalisza już w momencie otwarcia - warto przypomnieć, że w pierwszy weekend działalności odwiedziło je ponad 100 000 osób. Satysfakcja klientów oraz najemców są celem naszych działań, w najbliższym czasie planujemy więc skoncentrować się na dalszym rozwoju Galerii Tęcza. Chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę zakupową, a mieszkańcy miasta i regionu mogą liczyć na wyjątkowe imprezy - mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group, spółki która zarządza centrum.

Na łącznej powierzchni najmu centrum wynoszącej 16 100 mkw. odwiedzający znajdą supermarket PSS Społem oraz około 80 sklepów z polskimi i zagranicznymi markami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • icek 2013-06-08 23:15:34
    Łeb u was boli po 15 min od tej muzyki. Was pogniotło z tym trzęśieniem muzgu. Po 10 min muszę wyjść bo nie mogę wytrzymać tej psełdomuzyki.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA