PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Tęcza w Kaliszu ma coraz więcej klientów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 07 gru 2012 10:54

Otwarta w październiku 2011 roku, Galeria Tęcza w Kaliszu odnotowuje wzrost odwiedzalności. Od momentu otwarcia do końca listopada 2012 roku galeria przyciągnęła 5 milionów klientów, a w samym tylko październiku 2012 roku liczba odwiedzających osiągnęła rekordowy poziom prawie 416 000 osób.

REKLAMA

- Mając na uwadze miesiące, które można już porównać, widać, że frekwencja w Galerii Tęcza jest obecnie o 20 proc. wyższa niż
w tym samym okresie ubiegłego roku. Popularność centrum handlowego wśród mieszkańców Kalisza wynika z przemyślanego doboru najemców, który jest idealnie dopasowany do potrzeb lokalnego rynku, oraz doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Dużym zainteresowaniem cieszą się również organizowane w Galerii Tęcza imprezy, np. westernowe urodziny, impreza halloweenowa czy warsztaty hip-hopu - informują przedstawiciele centrum.

Galeria Tęcza to pierwsze centrum handlowe w Kaliszu.

- Wyniki Galerii Tęcza mówią same za siebie. Nasze centrum handlowe stało się najpopularniejszym miejscem zakupów i spotkań dla mieszkańców Kalisza już w momencie otwarcia - warto przypomnieć, że w pierwszy weekend działalności odwiedziło je ponad 100 000 osób. Satysfakcja klientów oraz najemców są celem naszych działań, w najbliższym czasie planujemy więc skoncentrować się na dalszym rozwoju Galerii Tęcza. Chcemy jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę zakupową, a mieszkańcy miasta i regionu mogą liczyć na wyjątkowe imprezy - mówi Michał Masztakowski, dyrektor ds. leasingu i rozwoju Master Management Group, spółki która zarządza centrum.

Na łącznej powierzchni najmu centrum wynoszącej 16 100 mkw. odwiedzający znajdą supermarket PSS Społem oraz około 80 sklepów z polskimi i zagranicznymi markami.

 

  • icek 2013-06-08 23:15:34
    Łeb u was boli po 15 min od tej muzyki. Was pogniotło z tym trzęśieniem muzgu. Po 10 min muszę wyjść bo nie mogę wytrzymać tej psełdomuzyki.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA