PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria to nie tylko zakupy

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 27 lut 2018 08:08

Galeria to nie tylko zakupy Marcin Materny, członek zarządu Echo Investment

Klienci potrzebują lepiej zaprojektowanych przestrzeni, inaczej zagospodarowanego czasu, rozbudowanej oferty sportowej, gastronomicznej i rekreacyjnej. Chcą się dobrze bawić, spędzać miło czas z rodziną i przyjaciółmi oraz przebywać w komfortowym otoczeniu. Libero te potrzeby zaspokaja - mówi Marcin Materny, członek zarządu Echo Investment. W Katowicach rośnie nowe miejsce dla handlu. Na powierzchni 45 tys. mkw. powstaje Galeria Libero, a w niej 150 lokali: sklepów i punktów usługowych.

REKLAMA

Czym Libero wygrywa z innymi obiektami handlowymi Aglomeracji Katowickiej? 

Echo jest deweloperem w sektorze handlowym niemal od początku istnienia tego sektora w Polsce. Każdy nasz kolejny projekt pokazuje nowy etap rozwoju tego rynku i jest zgodny z najnowszymi trendami w Europie. Żeby zdobyć uwagę i zaufanie klientów, musimy im proponować najlepsze usługi, jakość i ofertę w wygodnej lokalizacji. Libero spełnia te kryteria, jest projektem nowatorskim i przemyślanym pod względem potrzeb rynku, na którym będzie funkcjonować. Jest zlokalizowane na południu Katowic, w najszybciej rozwijającej się części aglomeracji, gdzie obserwujemy najsilniejszy napływ mieszkańców - wymagających, mających wysokie oczekiwania i aspiracje. Przy projektowaniu Libero nie mogliśmy tego pominąć. Dlatego Libero będzie miejscem wygodnym do zaspokajania różnorodnych potrzeb, z niebanalną architekturą, gdzie przyjemnie można będzie spędzić czas, zrobić zakupy, zjeść czy odpocząć czy załatwić codzienne sprawy.

Jak ważną rolę pełnić będą szeroko pojęte rozrywka i usługi?

Rozrywka, sport, rekreacja i gastronomia to bardzo ważna część oferty Libero, na którą przeznaczyliśmy ponad 30 proc. powierzchni. Już na etapie koncepcji, dokładnie sprawdziliśmy oczekiwania mieszkańców Śląska, a także trendy i zmieniające się zachowania konsumenckie. Analizy pokazały, że klienci potrzebują lepiej zaprojektowanych przestrzeni, inaczej zagospodarowanego czasu, rozbudowanej oferty sportowej, gastronomicznej i rekreacyjnej. Chcą się dobrze bawić, spędzać miło czas z rodziną i przyjaciółmi oraz przebywać w komfortowym otoczeniu. Libero te potrzeby zaspokaja, proponując m.in. relaks w wielosalowym kinie, klubie fitness, kręgielni, odpoczynek w jednej z licznych restauracji czy kawiarni, czy nawet wizytę w centrum medycznym.
Libero to także świetnie zagospodarowana przestrzeń wokół samego budynku, jak ogólnodostępny plac przed wejściem głównym, wyposażony w meble miejskie, przyjemny ogródek kawiarniany, placu zabaw dla dzieci, który zimą stanie się lodowiskiem. Chcemy, by Libero stało się pełnoprawnym sąsiadem ludzi mieszkających na południu Katowic.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA