PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria to za mało. Blackrock zapowiada rozwinięcie projektu Zaułka Świętokrzyskiego w Świdnicy

 • Autor: Propertynews.pl
 • 18 cze 2013 15:09

Galeria to za mało. Blackrock zapowiada rozwinięcie projektu Zaułka Świętokrzyskiego w Świdnicy

Firma Blackrock Properties Sp. z o.o. przystępuje do kolejnego etapu budowy nowej galerii handlowej Zaułek Świętokrzyski, zlokalizowanej w samym centrum Świdnicy. Oprócz obiektu handlowego w projektowanym kompleksie powstać ma także hotel, biura i ogólnodostępny plac miejski.

REKLAMA

- Opracowaliśmy zupełnie nową koncepcję Zaułka Świętokrzyskiego zakładającą uzupełnienie galerii handlowej o hotel typu Bed&brakefast, powierzchnię biurową oraz nowe miejsce spotkań dla mieszkańców - powiedział Paweł Skonieczny, przedstawiciel inwestora. - Chcemy, aby plac przy Galerii stał się dla Świdnicy miejscem podobnym jak Plac Solny dla Wrocławia. W naszych planach jest mocna aktywizacja placu, organizacja licznych eventów oraz kiermaszy - dodaje.

- Dodatkowo, w naszym obiekcie znajdzie się hotel typu Bed&brakefast, który doskonale wpisuje się w obecne zapotrzebowanie na miejsca noclegowe w mieście oraz da możliwość nocującym tam osobą zapoznanie się z Rynkiem i starym miastem Świnicy. Obecnie prowadzone są rozmowy z operatorami hotelowymi, którzy byliby odpowiedzialni za uruchomienie i prowadzenie hotelu - powiedział Michał Mazepa z MM Consulting odpowiedzialnej za opracowanie koncepcji komercyjnej i komercjalizację galerii.

- Projekt cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony najemców, którzy doceniają świetną lokalizację i nowoczesną architekturę galerii, a także koncepcję uczynienia z niej miejsca spotkań dla świdniczan. W najbliższych tygodniach będziemy finalizować pierwsze umowy - dodaje Michał Mazepa.

- Obecnie trwają bardzo zaawansowane prace przy projekcie Galerii. Przygotowanie projektu zostało powierzone pracowni Q2 Studio App z Wrocławia. Pierwsze prace związane z budową mają ruszyć jeszcze w tym roku - zapowiada Paweł Skonieczny.

W wielofunkcyjnym obiekcie o powierzchni najmu 8,5 tys. mkw., zaplanowano około 45 sklepów i punktów usługowych, food-court, parking podziemny, biura oraz hotel. Otwarcie planowane jest na 4 kwartał 2014 r.

Więcej o powodach realizacji kolejnej galerii handlowej w Świdnicy pisaliśmy w informacji zapowiadającej inwestycję.

 

 • RODOWITY ŚWIDNICZANIAN 2013-12-22 23:22:53
  ha ha ha. Kosmos. Takiego bzdetu dawno nie czytałem na temat Zaułku. Przecież to lipa totalna. Ci kolesie nie mają zielonego pojęcia o KOMERCJALIZACJI czy MARKETINGU. Pan Michał Mazepa z MM Consulting , to młody szczygiełek Z Wrocławia, który jest zielony jak trawa na wiosnę, wiem to z autopsji. TOTALNA AMATORSZCZYZNA !!!!!! Boki zrywać :-)
 • Modo 2013-06-24 07:33:34
  W nowej galerii już stoją puste powierzchnie i stoiska a oni chcą 45 nowych budować buahahah tak sie prze lata piepszyli i kłócili , ze zostali z ręka w nocniku .moze wreszcie BlackRock dolozy do interesu i się wyniosą naciągacze ze Świdnicy.
 • brandmarketing 2013-06-22 18:33:23
  Galeria Świdnicka umiera za sprawą słabych najemców nie ma dobrych marek wiec rzesza ponad 100 tys siły nabywczej regionu jeździ nadal do Wrocławia Rank Progres nie dopracował marketingu Może Galerii BlackRock się uda profesjonalnie podejść lokalizacje mają najlepszą, do sprawy inaczej czeka ją podobny los tandeta już się nie sprzedaje modele marketingowców są niedopracowane do tego rejonu :)

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA