PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Tomaszów z kamieniem węgielnym

  • Autor: Propertynews.pl
  • 10 lut 2016 11:18

Galeria Tomaszów z kamieniem węgielnym

9 lutego w Tomaszowie Mazowieckim odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Galerii Tomaszów, pierwszej nowoczesnej galerii handlowej w mieście i regionie.

REKLAMA

Prace budowlane realizowane przez PORR Polska Construction rozpoczęły się 28 października 2015 roku, a ich zakończenie planowane jest na jesień br.

Na uroczystości obecni byli przedstawiciele inwestora – Craig Boshard reprezentujący Rockcastle Global Real Estate Company Limited oraz Tomasz Szewczyk reprezentujący Acteeum Group, jak również władze miasta, powiatu, Generalny Wykonawca - PORR Polska Construction, autorzy projektu architektonicznego z pracowni Mofo Architekci.

- Galeria Tomaszów jest tego rodzaju centrum handlowym, jakie szczególnie preferujemy, na co wpływa jej lokalizacja w mieście, w którym zdecydowanie odczuwa się potrzebę rozszerzenia oferty handlowej. Dodatkowym czynnikiem sprzyjającym inwestycji jest także otwartość władz miasta na nowe inwestycje i działalność ekonomiczną podejmowaną w jej ramach. Mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego nie będą musieli już dłużej wyjeżdżać w celach zakupowych do Łodzi , aby uzyskać dostęp do satysfakcjonującej oferty handlowej i rozrywkowej. Galeria Tomaszów będzie z pewnością ceniona przez swoich klientów pozostając jednocześnie dobrym aktywem w rosnącym polskim portfelu Rockcastle – powiedział Craig Boshard, Development Manager Rockcastle Polska.

Również przedstawiciel inwestora Acteeum Group, Tomasz Szewczyk, prezes spółki Acteeum Central Europe podkreślał znaczenie projektu dla rozwoju miasta i regionu.

- Już za kilka miesięcy, jakie pozostały do planowanego wielkiego otwarcia Galerii Tomaszów przedstawimy bogatą ofertę handlową, która z pewnością usatysfakcjonuje mieszkańców miasta i regionu. Galeria Tomaszów będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym w mieście , a rola pioniera zobowiązuje, dlatego też szczególną uwagę zwracamy na to, aby nasz projekt był nową wizytówką miasta. Architektura galerii odwzoruje historyczną zabudowę fabryczną otwierając przed klientami wnętrza nawiązujące do miejskiej stylistyki. Wierzymy, że połączenie kompleksowej oferty handlowo-usługowej z przyjaznymi punktami gastronomicznymi i kawiarniami stworzy idealną przestrzeń nie tylko dokonywania zakupów, ale także spędzania wolnego czasu. Galeria Tomaszów to jednak nie tylko oferta handlowa oraz nowe zagospodarowanie centrum miasta, ale to także nowe miejsca pracy, łącznie blisko 550 nowych miejsc pracy uwzględniając czas budowy - mówił Szewczyk.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA