PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria wejdzie do... zoo

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 gru 2016 09:34

Galeria wejdzie do... zoo Galeria Wisła

Galeria Wisła w Płocku została sponsorem jednej z wystaw na terenie lokalnego zoo.

REKLAMA

- Od 23 grudnia goście Płockiego Ogrodu Zoologicznego będą mogli zapoznać się z nowymi ekspozycjami znajdującymi się w odnowionym pawilonie z akwariami. Sponsorem jednej z wystaw, poświęconej gatunkom żyjącym w polskich rzekach, jest Galeria Wisła. Galeria wielokrotnie współpracowała z płockim ZOO przy wielu projektach. Cieszymy się, że nadal zacieśniamy współpracę z wiarygodnym i rozpoznawalnym w całej Polsce partnerem – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Akwaria, które były niegdyś chlubą Płockiego Ogrodu Zoologicznego, zostały zamknięte w 2008 roku. Po 8 latach wielka akwarystyka powróciła do Płocka. Ekspozycję tworzą 23 zbiorniki o pojemności od 500 do 40 000 litrów (wcześniejsze akwaria liczyły łącznie 40 tys. litrów, czyli tyle, ile pojemności ma obecnie jeden największy zbiornik). Akwaria rozmieszczone są w oryginalny sposób, a mianowicie zwiedzający będą poruszać się krętym korytarzem, nawiązującym do wyschniętego koryta rzeki. Zbiorniki wodne znajdujące się po obu stronach trasy zwiedzania, wykonane są z wysokiej jakości paneli akrylowych – o grubości dochodzącej nawet do 10 cm.

Ekspozycja została podzielona na dwie części. W pierwszej zobaczyć będzie można zwierzęta reprezentujące faunę rodzimych wód - zarówno rzek i jezior, jak również Morza Bałtyckiego. W tej części znajduje się również akwarium dedykowane najmłodszym – jest to zbiornik dotykowy typu „touch-pool”, dzięki któremu zwiedzający będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z zamieszkującymi go gatunkami ryb. Drugą część ekspozycji stanowią akwaria prezentujące zwierzęta ze wszystkich kontynentów.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Polska Rada Centrów Handlowych

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA