PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Wileńska z ambitnym projektem

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 mar 2017 14:00

Galeria Wileńska z ambitnym projektem Galeria Wileńska

Galeria Wileńska rozpoczyna realizację projektu, będącego częścią strategii CSR Unibail-Rodamco. Program będzie polegał na wsparciu młodych ludzi z warszawskiej Pragi Północ w podnoszeniu zawodowych kwalifikacji, a w konsekwencji w znalezieniu satysfakcjonującego zatrudnienia.

REKLAMA

„Pracuj w Wileńskiej” to najważniejsze tegoroczne przedsięwzięcie właściciela i zarządcy Galerii, doskonale wpisujące się w dotychczasowe działania na warszawskiej Pradze Północ. Zainteresowanie lokalną społecznością i utrzymywanie z nią więzi poprzez rozmaite akcje edukacyjno-rozrywkowe od lat stanowi trzon aktywnej obecności Galerii Wileńskiej na prawym brzegu Wisły. Tegoroczna inicjatywa jest jednocześnie ważnym elementem nowej, zaplanowanej do 2030 roku strategii CSR Unibail-Rodamco.

Tworzenie lepszych miejsc

– Właśnie ogłosiliśmy długoterminowy plan zrównoważonego rozwoju dla całej Grupy. Głównym jego celem ma być ochrona środowiska i zmiany postaw ludzi na bardziej zaangażowane. Postanowiliśmy podjąć szereg działań na rzecz ekologii oraz lokalnych społeczności – mówi Jakub Skwarło, dyrektor operacyjny Unibail-Rodamco na Europę Centralną. – Do 2030 roku chcemy zmniejszyć aż o połowę emisję dwutlenku węgla, a także wspierać lokalne zatrudnienie poprzez nasze centra handlowe, co pozytywnie wpłynie na rozwój ekonomiczny najbliższego sąsiedztwa – dodaje Jakub Skwarło.

„Pracuj w Wileńskiej” to polska wersja społecznego programu „UR for Jobs”, wdrażanego w kilku europejskich krajach. W tym roku program obejmie kolejnych 15 centrów handlowych, w tym także Galerię Wileńską.

– Program zakłada trzy podstawowe cele: społeczny, wewnętrzny i zewnętrzny. Pierwszy z nich to wzrost zatrudnienia wśród młodych osób, drugim jest zaangażowanie naszych pracowników we wspólne zadania, a trzecim jest zbudowanie pozytywnych relacji z naszymi partnerami – najemcami, dostawcami, kontrahentami oraz lokalnymi instytucjami – mówi Marta Chojnacka, dyrektor Galerii Wileńskiej.

W ramach inicjatywy zaplanowano szkolenia skierowane do młodych ludzi w wieku do 30 lat, które odbędą się w terminie od 15 do 18 maja. Pracownicy Unibail-Rodamco włączą się w szereg działań, przewidzianych dla przyszłych pracowników, na zasadzie wolontariatu.

Edukacja i zawodowy rozwój

– Z początkiem kwietnia rusza rekrutacja na szkolenia, do końca miesiąca osoby chętne mogą zarejestrować się na platformie: www.pracujwwilenskiej.pl. Planujemy przeszkolić między 50 a 60 osób. Podczas szkoleń, trwających minimum sześć godzin w kilkuosobowych grupach, odbędą się m.in. rozmowy z doradcami zawodowymi, zostaną przedstawione oferty pracy od naszych najemców biorących udział w projekcie, a także rozmowy rekrutacyjne, które również będą miały miejsce 19 maja podczas Targów Pracy – dodaje Marta Chojnacka.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIESPRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA