PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Wisła bije własne rekordy

  • Autor: PropertyNews
  • 25 paź 2017 10:26

Galeria Wisła bije własne rekordy Galeria Wisła, fot. mat. prasowe

Płocka Galeria Wisła notuje w tym roku bardzo dobre wyniki. Galeria jest obecna na rynku już od dziewięciu lat.

REKLAMA

- We wrześniu zarządzana przez Cream Galeria Wisła zanotowała rekordowe obroty. W porównaniu do roku ubiegłego obroty osiągnięte przez najemców wzrosły o ponad 16 proc – informuje Grzegorz Mroczek, wiceprezes Cream – Obserwujemy pozytywny trend przez cały 2017 rok, a wynik wrześniowy jest rekordowy od początku funkcjonowania Galerii Wisła. Chciałbym zwrócić uwagę, że projekt już 2 lata temu osiągnął obroty lepsze nawet od wyników osiąganych przez Galerię w czasie, gdy była jedynym nowoczesnym obiektem handlowym w Płocku- dodaje.

Na wrześniowy sukces z pewnością wpłynęły udane akcje marketingowe, jak również ambitny program inwestycyjny - zarówno w tenant mix jak i w powierzchnie wspólne, które w wymierny sposób przełożyły się na wyniki. Szereg nowatorskich akcji wpływa na kreowanie popytu ale też podtrzymuje wizerunek Galerii Wisła jako miejsca pełnego mody, w którym można liczyć na solidną porcję rozrywki.

- Nowatorskie i częste akcje potwierdzają silną pozycję Galerii Wisła na płockim rynku, szczególnie teraz – w obliczu trwających prac modernizacyjnych – dodaje Bartłomiej Bujnowski, dyrektor marketingu Cream.

Od kilku miesięcy w Galerii Wisła zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb klientów. Zwyczaje zakupowe klientów stale ewoluują, a tym samym zmieniają się ich oczekiwania w stosunku do miejsc, w których spędzają czas i robią zakupy. Wszystkie działania planowo zakończą się w przyszłym roku, dzięki czemu na 10. urodziny obiekt powita klientów w zupełnie nowej odsłonie.

- Ponad 23 proc. powierzchni handlowej Galerii Wisła zostanie przebudowane w najbliższych 10-12 miesiącach, co jest związane z wprowadzeniem nowych marek z sektora fashion o powierzchni przekraczającej 2 tys. mkw. – dodaje Grzegorz Mroczek – Rewitalizacja obiektu zaczęła się od przebudowy strefy food court, która została przeniesiona z drugiego poziomu na pierwsze piętro. Otwarcie nowej przestrzeni restauracyjnej z panoramicznym widokiem na miasto jest kwestią najbliższych tygodni. Dodatkowo nasz plan inwestycyjny objął zmianę operatora bowlingu i otwarcie zupełnie nowej restauracji z obsługą kelnerską o powierzchni 300 mkw., których otwarcia przewidujemy jeszcze na ten rok. Budżet na zrealizowanie starannie zaplanowanych inwestycji, nad którymi pracowaliśmy przez dwa ostatnie lata, przekroczy 20 milionów złotych i bez wątpienia będzie miał ogromny pozytywny wpływ na funkcjonowanie projektu, który już mocno rośnie w statystykach zarówno odwiedzalności jak i obrotów osiąganych przez najemców.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA