PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Galeria Wisła chwali się wzrostem obrotów

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 sie 2013 10:10

Galeria Wisła w Płocku zanotowała wzrost odwiedzalności oraz obrotów najemców. Po siedmiu miesiącach 2013 roku odwiedzalność poszła w górę o 5 procent rok do roku, co przełożyło się na wzrosty obrotów najemców o 7 procent.

REKLAMA

Jak podają przedstawiciele Galerii Wisła, na wyniki miały wpływ działania promocyjne obiektu oraz ścisła współpraca z najemcami w zakresie komunikacji.

Galeria Wisła w dalszym ciągu jest najchętniej odwiedzanym obiektem handlowym na mapie Płocka. Notowane w tym roku wzrosty mogą być optymistycznym wskaźnikiem koniunktury i ufności konsumenckiej w Płocku i regionie.

Otwarta w listopadzie 2008 roku i zarządzana przez CREAM Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA