PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gdański Manhattan z nowym dyrektorem zarządzającym

  • Autor: Propertynews.pl
  • 17 sie 2017 09:10

Gdański Manhattan z nowym dyrektorem zarządzającym

Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan powołało Łukasza Tomczaka na stanowisko dyrektora zarządzającego odpowiedzialnego za działania operacyjne centrum. Zmiany w Manhattanie związane są z planami rozwoju i docieraniem do coraz większej liczby klientów na konkurencyjnym trójmiejskim rynku.

REKLAMA

- Zarządzanie obiektem o tak bogatej historii jest wyzwaniem i wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Cieszę się, że inwestor powierzył mi to zadanie, szczególnie wobec istotnych zmian, które czekają obiekt w najbliższym czasie - mówi Łukasz Tomczak, dyrektor zarządzający GCH Manhattan.

Strategia Gdańskiego Centrum Handlowego Manhattan opiera się na tworzeniu kompleksowej oferty dopasowanej do potrzeb klientów w wygodnej i łatwo dostępnej destynacji zakupowej. 

- Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan dysponuje ogromnym potencjałem wynikającym przede wszystkim z unikalności mixu najemców oraz doskonałej lokalizacji i, co za tym idzie, łatwej dostępności dla klientów. Jednocześnie, blisko sześć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni biurowej sprawia, że dysponujemy także dużym potencjałem zakupowym wśród codziennie pracujących w obiekcie – kończy Łukasz Tomczak.

Nowa struktura zarządcza centrum łączy rozproszone dotychczas w organizacji: administrację, leasing, marketing operacyjny, kształtowanie wizerunku oraz działania z zakresu odpowiedzialności biznesu. Nowy dyrektor zarządzający ma wesprzeć Jakuba Micińskiego, asset managera, który z ramienia inwestora w dalszym ciągu jest odpowiedzialny za strategiczne zarządzanie obiektem.

Łukasz Tomczak posiada ponad 10-letnie doświadczenie na rynku obiektów komercyjnych. Pracował m.in. dla grupy Caelum Development, CREAM, Multi Poland oraz prowadził projekty dla Polskiej Rady Centrów Handlowych. Przez ostanie półtora roku stał na czele agencji Cantal Group, specjalizującej się w doradztwie strategicznych i działaniach public relations.  

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA