PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Gemini nie boi się konkurencji

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 mar 2016 12:08

Gemini nie boi się konkurencji Gemini Park Tychy

Nowe centrum handlowe Gemini Park Tychy będzie musiało się zmierzyć z silną konkurencją innych obiektów zlokalizowanych na Górnym Śląsku. - Nie skupiamy się na rywalizacji, tylko na sprostaniu wymaganiom klientów, najemców i partnerów biznesowych - informują przedstawiciele firmy.

REKLAMA

- Konkurencja to tylko motywacja do tego, żeby wykonać swój projekt jak najlepiej potrafimy. Gemini Park Tychy będzie jednym z najnowocześniejszych i największych kompleksów handlowych na całym Górnym Śląsku. Obiekt o powierzchni 36 tys. GLA ze względu na lokalizację oraz sąsiedztwo innych, już istniejących obiektów handlowych, takich jak Tesco, Saturn i Obi wpisze się w koncepcję Power Center o zasięgu ponadregionalnym. Przez sformułowanie Power Center rozumiemy skalę projektu, naturalne uzupełnienie i poszerzenie istniejącej już oferty na terenie funkcjonującym w świadomości klientów jako handlowy - informują przedstawiciele inwestora, firmy Gemini.

Deweloper planuje postawić na rozwiązania architektoniczne, które mają pozytywnie wpłynąć na ocenę obiektu przez klientów. Chodzi m.in. o specjalną ścieżkę spacerowo-rowerową, wydzielone, zadaszone miejsca na rowery, czy udogodnienia dla rodzin z dziećmi.

W tym momencie znany jest główny operator obiektu, którym będzie Piotr i Paweł. - Prowadzone są rozmowy z najemcami na około 40 proc. dostępnej powierzchni handlowej- informują przedstawiciele firmy.

Gemini Park w Tychach będzie nowoczesnym centrum handlowym o powierzchni komercyjnej ok. 36 tys. mkw. i ofertą 130 lokali handlowych wśród których znajdą się zarówno znane sieci, jak i lokalni przedsiębiorcy. 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA